شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۰

پس از تمدید مهلت ثبت نام،

آمار ثبت نام کنندگان بیست و چهارمین جشنواره قران و عترت به ۷۰ هزار نفر رسید

جشنواره

پس از تمدید مهلت ثبت نام در بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت آمار ثبت نام کنندگان در این جشنواره به ۷۰ هزار نفر رسید.

به گزارش مفدا، آمار ثبت نام کنندگان در بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت پس از تمدید مهلت ثبت نام تا کنون به ۷۰ هزار نفر رسیده است. از این میان ۲۴ هزار نفر دانشجو، ۲ هزار نفر استاد و ۴۳ هزار نفر کارمند هستند.

در این دوره از جشنواره قرآنی وزارت بهداشت ۵۷ هزار نفر در بخش معارف قرآنی و سیره معصومین که به صورت کتبی برگزار می‌شود شرکت کرده‌اند. پس از بخش معارف قرآنی و سیره معصومین، بخش آوایی با یازده هزار نفر ثبت نام کننده در رتبه بعدی قرار دارد و رشته های هنری نیز ۹ هزار نفر شرکت کننده در رتبه سوم قرار دارد. همچنین در بخش ادبی ۳ هزار نفر و در پژوهشی هزار و ۵۰۰ نفر و در بخش فناوری ۵۰۰ نفر ثبت نام کرده اند.

دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، دانشگاه علوم پزشکی مشهد، دانشگاه علوم پزشکی شیراز و دانشگاه علوم پزشکی اردبیل هر کدام با حدود۶ تا ۷ هزار شرکت کننده بیشترین آمار ثبت نام را در میان دانشگاه‌های علوم پزشکی داشته‌اند.

جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی هر ساله با شرکت دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه‌های علوم پزشکی برگزار می‌شود و برگزیدگان این جشنواره در دو بخش دانشجویان و اساتید به مرحله ملی راه پیدا می‌کنند.

بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت شهریور ماه به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی همدان برگزار می‌شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.