دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۷

داوری مرحله دانشگاهی"آثار بخش هنرهای تجسمی در رشته صنایع دستی "دهمین جشنواره بین المللی سیمرغ انجام شد.

داوری صنایع دستی

جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت که اکنون از آن به «جشنواره بین‌المللی سیمرغ» از آن یاد می‌شود، با شعار «سالم زیستن هنر است» و با هدف ترویج فرهنگ سلامت با بهره‌مندی از ابزار هنر، همه ساله توسط معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار می‌گردد.

به گزارش مفدا گلستان،  داوری مرحله دانشگاهی"آثار بخش هنرهای تجسمی در رشته  صنایع دستی"دهمین جشنواره بین المللی سیمرغ در تاریخ ۱۱ خرداد ماه سال جاری انجام شد.

به گزارش دبیرخانه دانشگاهی جشنواره سیمرغ تعداد ۳ اثر در رشته صنایع دستی توسط زهرا مهدی زاده دارای گواهی کارشناسی در رشته صنایع دستی  داوری و نتایج به اداره کل فرهنگی وزارت بهداشت  اعلام خواهد شد

گفتنی است آثاری که کاندید کشوری می شوند در سامانه ثبت و سپس رتبه ها براساس سهمیه اعلام شده توسط دبیرخانه مرکزی جشنواره تعیین می شوند.

 جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت که اکنون از آن به «جشنواره بین‌المللی سیمرغ» از آن یاد می‌شود، با شعار «سالم زیستن هنر است» و با هدف ترویج فرهنگ سلامت با بهره‌مندی از ابزار هنر، همه ساله توسط معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار می‌گردد. دهمین دوره این جشنواره نیز همچون دوره‌های گذشته به منظور شناسایی و پرورش استعدادهای فرهنگی و هنری دانشجویان، کارکنان، اساتید و جامعه پزشکی کشور برگزار شد که مراسم اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان آن در تابستان سال جاری به میزبانی شهر تهران برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.