دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۰

از آغاز پویش ملی بهار همدلی تاکنون؛

کمک ۴۲ میلیون ریالی جامعه دانشگاهی علوم پزشکی شهرکرد به هموطنان سیل‌زده

پویش . شهرکرد

سرپرست معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد موجودی حساب پویش بهار همدلی برای بازسازی خانه‎های تخریب شده هموطنان سیل‎زده در این دانشگاه را ۴۲ میلیون ریال اعلام کرد.

به گزارش مفدا شهرکرد، عبدالمجید فدایی گفت: مبلغ واریزی به حساب پویش بهار همدلی این دانشگاه تا روز شنبه، ۱۱ خرداد برابر با ۴۲۰۰۰۰۰۰ ریال است که در صورت مشارکت جمعی در این امر خداپسندانه و افزایش این مبلغ، امکان ساخت سرپناه برای تعداد بیشتری  از هموطنان سیل‌زده فراهم می‌شود.

وی با بیان اینکه  پویش ملی بهار همدلی در راستای جمع آوری کمک‌های نقدی استادان، دانشجویان و کارکنان خیراندیش و با هدف بازسازی خانه‌های تخریب شده هموطنان در سیل‌ اخیر ایجاد شده است، افزود: جامعه دانشگاهی استان می‌توانند علاوه بر واریز کمک‌های نقدی به حساب این پویش، زکات فطریه خود را هم به این امر خداپسندانه اختصاص دهند.

فدایی تصریح کرد: شماره حساب ۲۶۹۱۱۲۴۹۲ نزد بانک رفاه با نام دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد و با امضای سرپرست دانشگاه، سرپرست معاونت فرهنگی و امور دانشجویی و همچنین امضای دکتر  محمد عمرانی به عنوان استاد معتمد برای دریافت کمک‌های جامعه دانشگاهیان در پویش ملی بهار همدلی افتتاح شده است.

فدایی، شماره کارت عابربانک حساب مذکور را برای سهولت در واریز کمک‌های نقدی ۵۸۹۴۶۳۱۱۱۲۸۵۶۰۴۲ اعلام کرد و گفت: با توجه به امکان پیوستن به پویش بهار همدلی تا بهمن امسال و واریز کمک‌ها به حساب این پویش و همچنین به منظور شفاف‌سازی در روند اجرای این امر خداپسندانه، مبلغ واریزی به حساب در فواصل مختلف اطلاع رسانی می‌شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.