دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۱

مفداسبزوار خبر داد:

مسابقات جام رمضان کارکنان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار به کار خود پایان داد

فوتسال

مدیر پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: مسابقات جام رمضان ۹۸ کارکنان دانشگاه با شعار "همدلی با سیل زدگان" خرداد ماه سال جاری با اعلام نفرات برتر به کار خود پایان داد.

مدیر پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: مسابقات جام رمضان ۹۸ کارکنان دانشگاه با شعار "همدلی با سیل زدگان" خرداد ماه سال جاری با اعلام نفرات برتر به کار خود پایان داد.

به گزارش مفداسبزوار/ دکتر مهدی کوشکی درگفتگو با خبرنگار مفدا اظهار کرد: مسابقات جام رمضان ۹۸ کارکنان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار با شعار "همدلی با سیل زدگان در دو رشته والیبال و فوتسال ویژه آقایان و در رشته های داژبال، دارت و آمادگی جسمانی جهت بانوان برگزار شد.

وی با بیان اینکه مسابقات والیبال با شرکت هشت تیم و با برگزاری ۱۶دیدار انجام شد،افزود: تیم های بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی حشمتیه، فوریت های پزشکی، شبکه بهداشت و درمان جوین به ترتیب مقام های اول تا سوم را از آن خود نمودند.

مدیر پشتیبانی دانشگاه ادامه داد: همچنین مسابقات فوتسال جام "همدلی با سیل زدگان" با شرکت ۱۲ و با انجام بیست بازی مقدماتی، رده بندی و فینال طی رقابتی فشرده و مهیج برگزار و تیم های معاونت های آموزشی دانشجویی و فرهنگی، ‌بیمارستان واسعی و بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی حشمتیه به کسب رتبه های اول تا سوم نائل آمدند.

دکتر کوشکی با بیان اینکه کارکنان خانم این دانشگاه در سه رشته داژبال، آمادگی جسمانی و دارت در این دوره از مسابقات شرکت داشتند،اضافه کرد:در مسابقات بانوان دانشگاه تیم ۵ نفره داژبال شبکه بهداشت و درمان خوشاب و بیمارستان مبینی به ترتیب موفق به کسب مقام اول و دوم این رشته شدند.

وی بابیان اینکه در رشته آمادگی جسمانی بانوان، مقام اول توسط خانم مریم ذبیحی از بیمارستان مبینی و مقام دوم به خانم آمنه سپهرجم از بیمارستان مبینی تعلق گرفت،تصریح کرد: در رشته دارت خانم ها مریم کلاته سیفری از بیمارستان حشمتیه و آمنه سپهرجم از بیمارستان مبینی موفق به کسب رتبه‌های اول و دوم شدند.

مدیر پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار اظهار کرد: در مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات با حضور مسئولین شهرستانی و دانشگاهی ضمن برگزاری اجرای حرکات نمایشی و ورزشی از تیم ها و نفرات برتر در هر رشته با اهدای لوح  تقدیر قدردانی شد.

گفتنی است؛ در پایان مسابقات جام رمضان ۹۸ کارکنان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار جوایز نقدی جهت کمک به سیل زدگان اختصاص یافت.

 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.