سه‌شنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۸

نگاهی به رشته "شعر" در بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت

شعر

رشته شعر به عنوان یکی از رشته‌های بخش ادبی جشنواره قرآن و عترت همواره مورد استقبال شرکت کنندگان در این جشنواره واقع شده است. در بیست و چهارمین دوره از این جشنواره نیز این رشته با استقبال شرکت کنندگان مواجه شده است. در ادامه گزارشی ازضوابط اجرایی و تعداد شرکت کنندگان در این بخش از جشنواره را می‌خوانید.

به گزارش مفدا، رشته شعر به عنوان یکی از رشته‌های بخش ادبی جشنواره قرآن و عترت همواره مورد استقبال شرکت کنندگان در این جشنواره واقع شده است. برای شرکت در این بخش از جشنواره قرآن و عترت لازم است درونمایه و محتوای آثار مبتنی بر محور قرآن و عترت باشد و موضوعات نامرتبط از مسابقات حذف خواهند شد .

چنانچه اصالت اثر در هر یک از مراحل جشنواره تایید نشود، اثر از رقابتها حذف می‌شود. آثار تنها در بخش شعر کلاسیک مورد بررسی قرار خواهند گرفت و سایر آثار داوری نخواهند شد. مطابق زمانبندی تعیین شده، لازم است اثر تولید شده در قالب word و pdf در سامانه جشنواره بارگزاری شود.

هر نفر می‌تواند دو اثر درسامانه جشنواره بارگذاری نماید. اثر بارگذاری شده نباید تاکنون در هیچ مسابقه یا جشنواره‌ای حائز رتبه شده باشد و لازم است عنوان یا نام اثر و نام صاحب اثر و دانشگاه در بالا و میانه صفحه قرار گیرد.

در بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت در بخش ادبی، رشته شعر با هزار و ۳۰۰ شرکت کننده بیشترین محبوبیت را در بخش ادبی به خود اختصاص داده است. نتایج این بخش از جشنواره ۳۰ تیرماه در سه گروه دانشجویان، کارکنان و اساتید اعلام می‌شود.

برای کسب رتبه در مرحله سراسری، حداقل امتیاز کسب شده توسط شرکت کنندگان به شرح جدول ذیل است:

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.