سه‌شنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۳

کمک ۱۵ میلیون تومانی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم به "پویش ملی بهار همدلی"

جلسه هماهنگی جمع آوری مبالغ نقدی جهت پویش ملی بهار همدلی در معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهرم در گفتگو با خبر نگار مفدا، از کمک ۱۵ میلیون تومانی معاونت بهداشتی این دانشگاه به پویش ملی بهار همدلی خبر داد.

به گزارش مفدا جهرم، "دکتر محسن حجت" با اعلام این خبر ضمن تشکر از مدیران ستادی معاونت بهداشتی و دیگر معاونت های دانشگاه که همکاری لازم  در جهت  نیل به اهداف پویش ملی بهار همدلی، با معاونت فرهنگی و دانشجویی داشته اند همه همکاران دانشگاه را برای شرکت در این طرح ملی دعوت کرد.

در جلسه هماهنگی جمع آوری مبالغ نقدی جهت پویش ملی بهار همدلی که با حضور دکتر ار جمند معاون بهداشتی دانشگاه ، دکتر حجت معاون فرهنگی و دانشجویی و مدیر روابط عمومی معاونت فرهنگی و ۲۸ نفر از مدیران حوزه ستادی معاونت مذکور برگزار شد برنامه ریزی جلسات بعدی پویش طرح ریزی و مبلغ  پانزده میلیون تومان جمع آوری شد.

گفتنی است، "دکتر ارجمند" معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم و همکاران ستادی آن معاونت نیز قول همکاری با معاونت فرهنگی و دانشجویی در راستای جمع آوری کمک های بیشتر به این طرح ملی را دادند. 

شایان ذکر است، مبالغ جمع آوری شده در جلسات بعدی متعاقباً توسط مدیریت روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی اعلام خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.