سه‌شنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۴

عید سعید فطر مبارک

دانشگاه علوم پزشکی مازندران در آستانه عید سعید فطر

عید سعید فطر/همدان

و ما امروز ماه مبارک رمضان را در حالی بدرقه می کنیم که لب های خشکیده خود را با تسبیح نام خدا صفا داده ایم و با امیدی بیشتر، قدم در راه زندگی نهاده ایم؛ امیدی که با پالودگی از گناه، چون بذری در دل ریشه می کند و در هوای رسیدن به غایت مراد خویش است

 به گزارش مفدا ، دکتر حق شناس معاون فرهنگی دانشجوئی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، ضمن فرا رسیدن عید فطر و حلول ماه شوال،این ایام را به همه مسلمانان، دانشگاهیان و همه ره پیشگان راه ولایت تبریک گفتند و  این ایام پر برکت را، فرصتی ارزشمند برای آرامش روح، صلح و دوستی و سلامت دانستند.

ایشان بیان کردند رمضان ماه برگزیده خدا برای همه بندگان است که خداوند از میان ماه های دیگر آن را برگزیده تا رحمت مضاعفی را نصیب کسانی کند که قدر فرصت های پیش رو را می دانند و از آن برای همه سال خود بهره مند می شوند.  این ماه به واسطه نزول قرآن بر ماه های دیگر برتری یافت و اعمال در آن ارزش هزار ماه گرفت، روزه در آن واجب شد و مردمان به بر پای خاستن برای عبادت ترغیب شدند و شب قدر سفره گسترده و همگانی رحمت الهی باز شد.

دکتر حق شناس به همین مناسبت اعلام کرد: بر پائی نماز عید سعید فطر با حضور اعضاء محترم هیئت رئیسه دانشگاه و دانشجویان، در مسجد النبی (ص) واقع در مجتمع دانشگاهی پیامبر اعظم (ص) راس ساعت 8 صبح روز چهارشنبه بر پا میگردد.

ضمناً دانشجویان بعد از نماز عید فطر در جمع صمیمی مسئولین، صبحانه ای که معاونت فرهنگی دانشجوئی تدارک دیده است صرف می نمایند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.