چهارشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۱

پایان انتخابات شورای صنفی؛

دبیر های واحد های مختلف دانشکده ها و خوابگاه ها مشخص شدند / انتخاب ابوذر ارجمند به عنوان دبیر کل شورای صنفی

ارجمند

انتخابات شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، شنبه ۴ خرداد ماه و یکشنبه ۵ خرداد ماه در دو حوزه خوابگاه های دانشجویی و دانشکده ها برگزار شد و سپس اعضای اصلی و علی البدل هر کدام از دانشکده ها و خوابگاه ها پس از اخذ آراء و اطمینان از صحت آراء مشخص شدند.

به گزارش مفدا یاسوج؛ انتخابات شورای صنفی با حضور پر شور دانشجویان و نظارت مسئولین برگذار گردید که در نهایت پس از شمارش آراء اعضای اصلی و علی البدل این شورا مشخص شده و سپس اعضای اصلی صنفی هر یک از خوابگاه ها و دانشکده ها از میان خود یک نفر را به عنوان دبیر انتخاب کردند.

بر اساس انتخاب اعضای اصلی شورای صنفی افراد زیر به عنوان دبیر بخش های مختلف شورای صنفی تعیین شدند:

آرزو رحمت زاده دبیر خوابگاه فاطمیه، فائزه کیانی دبیر خوابگاه سمیه، ذینب آزاده دبیر خوابگاه گلستان، یونس دهبان نژاد دبیر خوابگاه امام رضا (ع)، فردین هوشیار دبیر خوابگاه امام حسن (ع)، نیما حسن پور دبیر دانشکده پرستاری، ابوذر ارجمند دبیر دانشکده پزشکی، علی احمدی دبیر دانشکده دندان پزشکی، حسین احمدی پور دبیر دانشکده پیراپزشکی و صمد رضوی دبیر دانشکده بهداشت و تغذیه 

در نهایت دبیر های بخش های مختلف طی جلسه ای دبیر کل شورای صنفی را تعیین و معرفی نمودند که ابوذر ارجمند با جلب اعتماد اعضاء به عنوان دبیر کل شورا انتخاب شد.

ابوذر ارجمند در این رابطه بیان داشت: شورای صنفی می‌کوشد با بهره گیری از پتانسیل های موجود به بهبود سطح رفاهی اموزشی دانشجویان و تسریع حل مشکلات آنها کمک کند.

وی در ادامه گفت: سال قبل تمام تلاش خود را در جهت پیگیری مشکلات و مسائل دانشجویان به کار گرفتیم و امسال نیز امیدواریم با همکاری تیم تازه نفس شورای صنفی و مسئولین، این مهم را دوباره تکرار کنیم.

وی در پایان اظهار داشت: امیدوارم در سال پیش رو با همت و تلاش تیم صنفی شاهد بهبود سطح کیفی زندگی دانشجویان در خوابگاه های دانشگاه علوم پزشکی یاسوج باشیم. 
 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.