شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۱

"ششمین" قسمت رادیو مفدا تربت حیدریه منتشر شد

قسمت ششم مفدا تربت حیدریه

ششمین قسمت رادیو مفدا تربت حیدریه این بار درحالی منتشر شد که بعد از برگزاری جلسات و مجوز های لازم از این پس با نام "رادیو پیک جوان" به فعالیت خواهد پرداخت.

به گزارش مفدا تربت حیدریه، ششمین شماره از رادیو مفدا تربت حیدریه با نگاهی طنز آمیز و نقادانه به سیستم آموزشی منتشر شد. 

سرپرست گویندگان رادیو مفدا تربت حیدریه در این باره گفت: بعد از انتشار شماره پنجم و طی جلساتی که با مدیریت روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه داشتیم و طی مجوزهای کسب شده از این پس رادیو را با نام " پیک جوان " و تحت نظر مفدا منتشر خواهیم کرد. 

قمری زارع ادامه داد: تابحال موضوعات مختلفی از جمله" دانشجویان جدیدالورود و معرفی شهرستان"، " آداب و رسوم عید نوروز"، " سلامت معنوی"، "آمده ام شاه پناهم بده" و " دانشگاه دوست داشتنی ما" منتشر شده است. در حال حاضر توانسته ایم تیمی نزدیک به ۱۵ نفر را همراه خود کنیم. همچنین مدیریت مفدا دانشگاه قول مساعدت لازم را در خصوص برگزاری دوره های آموزشی پادکست  و گویندگی  اعلام کردند تا مهارت های لازم در دانشجویان توانمند ایجاد شود. 

گفتنی است خانم ها منصوره سهرابی، عاطفه فاطمی، ریحانه علیدوست، عالمه خورشاهی و محمدرضا امینی بعنوان نویسنده و سارا پورنجف، عالمه خورشاهی، مریم صالحی، الیاس ضیغمی و محمدرضا امینی گویندگانی  بودند که به همکاری در این شماره پرداختند. 

 علاقمندان جهت عضویت و همکاری در زمینه های گویندگی، مجری گری، نویسندگی و تدوین می توانند به دفتر مفدا دانشگاه مراجعه نمایند. 

جهت دانلود قسمت ششم کلیک کنید

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.