یکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۹

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان:

پویش بهارهمدلی نماد مشارکت دانشگاهیان در راستای مسئولیت اجتماعی است

نشست پویش

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در نشست سفیران پویش بهار همدلی گفت: دانشگاهیان علوم پزشکی از همان دقایق اولیه سیل در قالب بسیج درمانی و بهداشتی در کنار هموطنان آسیب دیده از سیل بودند و این را می‌توان نماد همدلی و اتحاد جامعه بزرگ دانشگاهی نسبت به مسئولیت اجتماعی برشمرد.

به گزارش مفدا هرمزگان، "دکتر عبدالعظیم نجاتی زاده" با بیان اینکه همچنان با پویش بهار همدلی این عزیزان را فراموش نخواهیم کرد، گفت: همانطور که از ابتدا در کنار هموطنان آسیب دیده بودیم می‌توانیم با ساخت و بازسازی خانه‌های آسیب دیدگان سیل زده یکبار دیگر این همبستگی را به منصه ظهور برسانیم.

"نجاتی‌زاده" با بیان اینکه کمک به هموطنان آسیب دیده از سیل را از جمله وظایف انسان دوستانه می‌توان برشمرد، گفت: همکاری و مشارکت استادان، دانشجویان و کارمندان دانشگاه می تواند بسیاری از تنگناهای موجود در ساخت و بازسازی خانه های سیل زده را مرتفع نماید.

وی یادآور شد: از همان ابتدای این پویش دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با تشکیل ستاداجرایی بر آن شده است تا همگام با سایر دانشگاه‌های کشور در این امر خداپسندانه مشارکت فعال داشته باشد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان اضافه کرد: خوشبختانه با اعلام شماره حساب این پویش موج مشارکت ها آغاز شده است و کارکنان از سراسر استان نیز با اختصاص دادن مبالغی از حقوق خود به صورت داوطلبانه در این امر مشارکت داشته اندو جا دارد از این مشارکت سپاس و قدر دانی خود را اعلام نمایم.

وی تصریح کرد: انشالله با مشارکت هر چه بیشتر همه کارکنان بتوانیم گامی ارزشمند در این پویش برداریم.

گفتنی است، در این نشست نماینده‌های شبکه‌های بهداشت و درمان، معاونت‌ها و بیمارستان‌های استان هرمزگان به بیان دیدگاه‌ها و وضعیت پویش بهار همدلی در شهرها و واحدهای خود پرداختند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.