چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۳

امروز آخرین مهلت ارسال آثار حجمی به جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت

جشنواره

۲۲ خرداد آخرین مهلت ارسال آثار حجمی برای شرکت در بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت است.

به گزارش مفدا، مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت ۲۲ خرداد را آخرین مهلت ارسال آثار حجمی بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت اعلام کرد.

بر این اساس لازم است دانشجویان متقاضی شرکت در رشته های هنری تجسمی و تالیف کتاب آثار خود را به دبیرخانه جشنواره در دانشگاه محل تحصیل تحویل نمایند و کارشناس قرآنی دانشگاه حداکثر تا ۲۲ خرداد آثار دانشجویان را به آدرس تهران، خیابان ولیعصر بالاتر از طالقانی، ورودی گالری عصر جدید دبیرخانه بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزات بهداشت ارسال نماید.

اصل آثار تولید شده در رشته‌های خوشنویسی، نقاشی، تذهیب، معرق، منبت، تالیف کتاب لازم است به دبیرخانه جشنواره ارسال شود.

در رشته عکاسی و پوستر نیازی به چاپ اثر نیست و لازم است در صفحه شخصی شرکت کنندگان بارگذاری شود و فایل آثار مربوط به رشته فیلم کوتاه، اپلیکیشن و نمایش روی DVD یا CD ارسال شود.

آثار مرتبط با رشته شعر، داستان، نمایشنامه نویسی، فیلم نامه نویسی، مقاله، تلخیص کتاب، نقد کتاب باید در سایت ثبت نام جشنواره بارگذاری و لازم است مشخصات کانال مجازی نیز در سایت درج شود.

در رشته تالیف کتاب علاوه بر ارسال اصل اثر لازم است فایل اثر نیز در صفحه شخصی شرکت کنندگان بارگذاری و سی دی تلاوت شرکت کنندگان در بخش آوایی نیز لازم است به دبیرخانه جشنواره ارسال شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.