دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۷

اعضای شورای صنفی دانشکده پرستاری علوم پزشکی لارستان انتخاب شدند

شورای صنفی- لارستان

انتخابات شورای صنفی دانشکده پرستاری علوم پزشکی لارستان با حضور پر شور دانشجویان برگزار شد و اعضای جدید و دبیر این شورا انتخاب شدند.

به گزارش مفدا لارستان، مدیر دانشجویی فرهنگی دانشکده علوم پزشکی لارستان در این رابطه اظهار داشت: پس از برنامه ریزی‌های لازم و ثبت نام از دانشجویان متقاضی و رقابت بین ۱۳ نامزد عضویت در شوراهای صنفی دانشکده، انتخابات با استقبال پرشور دانشجویان برگزار شد.

وی در خصوص زمان و نتایج این انتخابات گفت: بر اساس جدول زمانی تهیه شده، انتخابات دانشکده‌ها ساعت ۱۱:۳۰ الی ۱۳:۳۰ با حضور نمایندگان مدیریت دانشجویی فرهنگی در دانشکده ها، شوراهای صنفی قبلی و نمایندگان نامزدها برگزار شد که در مجموع با ۱۶۴ رای ماخوذه، دانشجویان حضور خوب خود را در این دوره نیز نشان دادند.

فروغ مظلومی تاکید کرد: اعضای جدید شوراهای صنفی با ارتباط نزدیک‌تر با دانشجویان و هماهنگی و تعامل با مسئولین در پیگیری و رفع دغدغه ها و خواسته های رفاهی و صنفی دانشجویان بیش از پیش فعال و تاثیر گذار باشند.

گفتنی است، پس از پایان وقت انتخابات و شمارش آرا، اعضای جدید شورای صنفی دانشکده به شرح زیر اعلام شدند:

اعضای اصلی:

فرشاد برگریزان ۱۱۳ رای

حمید رضا مرادی ۷۰ رای

غلامحسین تیموری ۶۷ رای

مهسا شیخی ۶۰ رای

مرضیه زارع ۵۸ رای

اعضای علی البدل:

حسین شایسته ۵۸ رای

مینا باصفت کفری ۵۷ رای

گفتنی است، پس از اولین جلسه شورای صنفی که با حضور اعضای جدید برگزار شد، "فرشاد برگریزان" به عنوان دبیر شورای صنفی دانشکده پرستاری علوم پزشکی لارستان انتخاب شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.