دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۴

دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه پیشتاز در بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت

جشنواره

آمار ثبت نام کنندگان در بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت به تفکیک دانشگاه و عنوان منتشر شد. در این آمار دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، دانشگاه علوم پزشکی مشهد و دانشگاه علوم پزشکی شیراز بیشترین آمار ثبت نام در جشنواره را به خود اختصاص دادند.

به گزارش مفدا، جدول آمار ثبت نام کنندگان در بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت به تفکیک دانشگاه و عنوان منتشر شد.

دانشگاههای علوم پزشکی کرمانشاه، مشهد، شیراز و اردبیل بیشترین آمار ثبت نام کنندگان را در این جشنواره به خود اختصاص داده اند.

در این دوره از جشنواره قرآنی وزارت بهداشت ۵۷ هزار نفر در بخش معارف قرآنی و سیره معصومین که به صورت کتبی برگزار می‌شود شرکت کرده‌اند. پس از بخش معارف قرآنی و سیره معصومین، بخش آوایی با یازده هزار نفر ثبت نام کننده در رتبه بعدی قرار دارد و رشته های هنری نیز با ۹ هزار نفر شرکت کننده در رتبه سوم قرار دارد. همچنین در بخش ادبی ۳ هزار نفر و در پژوهشی هزار و ۵۰۰ نفر و در بخش فناوری ۵۰۰ نفر ثبت نام کرده اند.

جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی هر ساله با شرکت دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه‌های علوم پزشکی برگزار می‌شود و برگزیدگان این جشنواره در دو بخش دانشجویان و اساتید به مرحله ملی راه پیدا می‌کنند.

بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت شهریور ماه به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی همدان برگزار می‌شود.

 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.