دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۰

باحضور معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه؛

مشکلات خوابگاه‌های دانشجویی پسران دانشگاه علوم پزشکی جهرم بررسی شد

فعالیتهای انجام شده برای سیستم های سرمایشی در حوزه خوابگاه های دانشجویی پسران تأمین کننده نیاز دانشجویان در فصل گرما نیست

در بازدید معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهرم از خوابگاه های دانشجویی پسران، ضمن بحث و تبادل نظر با دانشجویان، ریز فعالیت‌های انجام شده در حوزه خوابگاه‌ها مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش مفدا جهرم، این بازدید با حضور "دکتر حجت" معاون فرهنگی و دانشجویی، دکتر عبدالهی فرد مدیر دانشجویی، محمد رحمانیان کارشناس امور خوابگاه‌های دانشجویی و "نرگس شاه علیان" کارشناس بهداشت محیط معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه برگزار شد.

دانشجویان در دیدار با مسؤولان دانشگاه عنوان کردند: سیستم های سرمایشی در حوزه خوابگاه‌های دانشجویی پسران به خوبی تأمین کننده نیاز دانشجویان در فصل گرما نیست.

در همین راستا معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه به همراه هیئت همراه جهت بررسی مشکلات عمده دانشجویان به  قسمت‌های مختلف خوابگاه  مراجعه کرد و پای صحبت دانشجویان نشست.

"حجت" با بیان اینکه با توجه به گرمای هوای شهرستان جهرم اواخر فصل بهار و تابستان سیستم های سرمایشی خوابگاه‌ها پاسخگوی نیاز دانشجویان نیست، عنوان کرد: با این حال معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه درصدد برطرف نمودن این مشکل خواهد بود.   

وی در ادامه بازدید خود به خوابگاه‌های احسان و اکبری نیز سرکشی کرد و دانشجویان این خوابگاه درخصوص نیاز خوابگاه به حشره برقی، لزوم انجام ایزوگام پشت بام و تهویه مناسب برای سرویس‌های بهداشتی و مشکل فشار آب در خوابگاه اکبری، با مسئولان گفتگو کردند.

گفتنی است، از دیگر موارد مطرح شده در این بازدید می توان به بهبود وضعیت بهداشتی خوابگاه‌ها، سیستم‌های سرمایشی در تابستان، منبع انبساط موتورخانه‌های خوابگاه و بهینه سازی نور سالن مطالعه خوابگاه دانشپور اشاره کرد که با حضور مدیر امور دانشجویی دانشگاه این موارد مورد بررسی قرار گرفت.

در پایان این بازدید، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه دستور بررسی کامل مشکلات و رفع نواقص مطرح شده توسط دانشجویان را صادر کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.