سه‌شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۵

اسامی برگزیدگان بخش آوایی بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر اعلام شد

قرآن

مدیر فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر اسامی افراد راه یافته به بخش آوایی مرحله کشوری بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت را اعلام کرد

به گزارش مفدا ایرانشهر، خانم مهناز دیده ور مدیر فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر در خصوص برگزاری مسابقات بخش آوایی جشنواره قرآن و عترت گفت: ۵۰ نفر از دانشگاهیان در رشته های مختلف بخش آوایی شامل قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، حفظ، اذان، ترجمه خوانی و آیین سخنوری ثبت نام کردند که از بین این افراد ۱۳ نفر موفق به راهیابی به مرحله بعد شدند.

وی افزود: در بخش کارکنان و گروه براداران، عبدالله محمد نژاد، عبدالاحد دادی، محمد شمسی طبس، ناصر پاسره و محمد عثمان خدایاری به ترتیب در رشته های قرائت ترتیل، حفظ ۱۵ جزء، حفظ کل، قرائت تحقیق و اذان توانستند رتبه نخست را کسب کنند.

در بخش کارکنان و گروه خواهران، سمیه ریگی در قرائت ترتیل موفق به کسب رتبه نخست شد.

در بخش اساتید و گروه برادارن، محمد ادریس ارباب شستان، دکتر کریم حاتم نهاوندی، به ترتیب در رشته های قرائت تحقیق و ترتیل و در حوزه خواهران مهناز دیده ور در رشته قرائت ترتیل موفق به کسب رتبه نخست شدند.

در بخش دانشجویی گروه برادران، عرفان پرکاسی، شریف سرکوری، محمد ریگی فرید، ثنائالله امیری رتبه نخست را در رشته های حفظ یک جزء، قرائت ترتیل، اذان و حفظ ۵ جزء کسب کردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.