سه‌شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۸

در دانشکده علوم پزشکی سیرجان برگزار شد:

برنامه های متنوع فرهنگی به مناسبت هفته خوابگاه ها

1.jpg

رئیس دانشکده به­همراه هیئت همراه از اتاق­های خوابگاه­­­های دانشجویان و از تمیزترین اتاق های­ دانشجویی که طول ترم از طرف خوابگاه معرفی شده بودند بازدید و هدایایی هم به رسم قدرشناسی از طرف رئیس دانشکده برای ایشان در نظر گرفته شد.

به گزارش مفدا سیرجان؛ هفته خوابگاه های دانشجویی با  شعار خوابگاه دانشجویی؛ نماد اتّحاد ملّی در بهار همدلی از تاریخ 21 اردیبهشت لغایت 27 اردیبهشت 98  بصورت هم زمان با تمامی دانشگاه­های علوم پزشکی، در دانشکده علوم پزشکی سیرجان برگزار شد.

قبل از شروع هفته خوابگاه ها ، برای هماهنگی اجرای برنامه­های فرهنگی، جلساتی در دفتر معاونت دانشجویی فرهنگی با حضور آقای محمدرضا زیدآبادی مدیر دانشجویی فرهنگی، خانم فخرآبادی پور مسئول اداره امور خوابگاه ها، خانم زیدآبادی مسئول امور فرهنگی و فوق برنامه و مدیر مفدا ، آقای عرب مسئول تربیت بدنی، خانم سیوندی متصدی امور سلف و تغذیه و آقای محمد صالح امیری دبیر شورای صنفی برگزار و مقرر شد با همکاری واحدهای مختلف دانشگاه و شورای صنفی دانشجویان برنامه های متنوع فرهنگی از جمله: برنامه های ورزشی، افطاری، برگزاری مشاوره پلیس فتا، برگزاری مراسم های مذهبی از جمله دعای کمیل، لیالی قدر، حضور گسترده در طرح پویش همدلی و... برپا شود.

در جلسه دیگری با حضور آقای یاراحمدی مدیر مالی دانشکده و مدیر دانشجویی فرهنگی، مسئول امور اداره خوابگاه­ها، مسئول امور فرهنگی و فوق برنامه و مدیر مفدا ، مسئول تربیت بدنی و تغذیه صورت گرفت؛ در مورد تأمین مالی برنامه های هفته خوابگاه­ها تبادل نظر و مدیریت مالی قول مساعدت و همکاری را دادند.

گزیده برنامه های انجام شده هفته خوابگاه­ها در دانشکده علوم پزشکی سیرجان:

1-برگزاری مسابقات ورزشی.

2-برگزاری مراسم افطاری در خوابگاه­های پسران و دختران با حضور هیئت رئیسه دانشگاه، دکتر محمدی ریاست دانشگاه، مدیر مالی، مدیردانشجویی، مسئول اداره امور خوابگاه ها در کنار دانشجویان در محیطی صمیمی در محوطه خوابگاه دختران و پسران.

مراسم افطاری در خوابگاه پسران در روز چهارشنبه 25 اردیبهشت و در خوابگاه دختران مورخ چهارشنبه 1 خرداد 98 با برپایی نماز مغرب و عشاء برگزار شد. پس از  این مراسم که پذیرایی آن با منوی ویژه ای برای دانشجویان همراه بود رئیس دانشکده به­همراه هیئت همراه از اتاق­های خوابگاه­­­ها و از تمیزترین اتاق های­ دانشجویان که طول ترم از طرف خوابگاه معرفی شده بودند بازدید و هدایایی هم از طرف رئیس دانشکده برای ایشان در نظر گرفته شد. در ادامه این بازدید، دانشجویان از شرایط و مشکلات خوابگاهی صحبت کرده و دکتر محمدی قول برطرف شدن کمبود­ها و بهبود شرایط را دادند.

3- برگزاری جلسه مشاوره با حضور روانشناس آقای محمودآبادی در خوابگاه دختران با موضوع رواج مهارت سالم درتاریخ 23/2/1398 .

4- جلسه آموزشی با موضوع آشنایی با فضای مجازی، فرصت ها و خطرات توسط کارشناس پلیس فتا در نماز خانه خوابگاه دختران در تاریخ دوشنبه 30/2/ 1398.

5- برگزاری انتخابات شورای صنفی دانشجویان در روز 25/2/1398  که روز «شورای صنفی؛ جامع­ترین نهاد دانشجویی» نام گذاری شده است. انتخابات شورای صنفی دانشجویان چندین سال است که همزمان با هفته خوابگاه ها برگزار می شود و واحد اداره خوابگاه ها، مسئول برگزاری این انتخابات در دانشگاه­ها معرفی شده است.

رأی گیری و شمارش آرا با حضور و نظارت دکتر محمدی، مدیر دانشجویی ، مسئول اداره خوابگاه­ ها، مسئول حراست، مسئول فرهنگی، مسئول اداره رفاه، کمیته نظارت و کارشناس امور دانشجویی که اعضای اجرایی این دوره از انتخابات بودند انجام گرفت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.