سه‌شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۳

مشارکت ۶۰ درصدی دانشجویان علوم پزشکی آبادان در انتخابات شورای صنفی

انتخابات شورای صنفی رفاهی خوابگاه ها

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی آبادان از مشارکت ۶۰ درصدی دانشجویان در انتخابات شورای صنفی خبر داد و گفت: میزان استقبال دانشجویان در انتخابات شورای صنفی با توجه به فصل امتحانات بالا بود.

یدالله طاهری در گفت وگو با خبرنگار مفدا با بیان این مطلب افزود: یکی از مهم‌ترین رویدادهای ابتدای سال جاری در حوزه دانشجویی، برگزاری انتخابات شورای صنفی بود که اردیبهشت و خرداد ماه امسال همزمان در اکثر دانشگاه‌های علوم پزشکی برگزار یا در حال برگزاری است و خوشبختانه این انتخابات در دانشگاه علوم پزشکی آبادان برزگار شد و حجم مشارکت دانشجویان در این انتخابات قابل توجه و ستودنی بود و این استقبال موید آن است که دانشجویان اهمیت زیادی به شورای صنفی و موضوع مطالبات دانشجویی دارند.

وی با اشاره به وجود چهار واحد خوابگاهی و چهار واحد دانشکده‌ای در دانشگاه گفت: دو واحد خوابگاهی ما، انتخابات به دلیل به حد نصاب نرسیدن اعضا انجام نشد و نفراتی که کاندیدا بودند، به عنوان اعضای شورای صنفی انتخاب شدند اما در دیگر واحدها انتخابات برگزار شد.

طاهری از بهره‌برداری دو بلوک خوابگاهی برای دانشجویان پسر دانشگاه در مهرماه امسال خبر داد وگفت: دو بلوک هشت واحدی این خوابگاه پسرانه واقع در مجتمع خوابگاهی منا، مهرماه امسال و همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید برای استفاده دانشجویان پسر آماده خواهد شد. تقریبا هشتاد درصد کارهای ساختمان به اتمام رسیده و مراحل تجهیزات و امور داخلی ساختمان باقی‌مانده است که تخمین زده می‌شود تا مهرماه به پایان برسد.

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی آبادان همچنین از آماده کردن دانشجویان دختر برای حضور در المپیاد قهرمانی دانشجویان وزارت بهداشت خبر داد و گفت: دانشجویان ما زیر نظر کادر فنی در رشته‌های مختلف در حال انجام تمرینات هستند و خود را برای بزرگترین رویداد ورزشی وزارت بهداشت آماده می‌کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.