چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۹

بهار همدلی/ دبیر انجمن علمی دانشجویی مهندسی بهداشت محیط کشور:

همت خالصانه دانشجویان متضمن اهداف متعالی پویش است

محسن انصاری

محسن انصاری تاکید کرد: دانشجویی بودن این پویش مزیت اصلی آن است چرا که دل‌های پاک جوانان و همت‌های خالصانه آنها متضمن نیل به اهداف متعالی این پویش خواهد بود.

محسن انصاری دبیر انجمن علمی دانشجویی مهندسی بهداشت محیط کشور در گفتگو با مفدا به تشریح اهداف راه اندازی پویش ملی بهار همدلی پرداخت و گفت: هدف انجمن علمی دانشجویی مهندسی بهداشت محیط از ایجاد این پویش این بود که بتواند به عنوان عضوی از جامعه بزرگ بهداشت محیط کشور با هموطنان عزیزمان که درگیر مسئله سیل شده‌اند، ابراز همدردی و همدلی کند.
وی درباره برنامه‌های این انجمن برای افزایش مشارکت دانشگاهیان در پویش توضیح داد: این انجمن از طریق اعضای مجمع عمومی خود، که شامل دبیران انجمن‌های علمی دانشگاه‌های کل کشور است، با دانشگاه‌های کل کشور در ارتباط بوده و درخواست کرده‌ایم تا دوستانمان در انجمن‌های دانشگاهی در طی اجرای برنامه‌های خود درباره لزوم پیوستن به پویش و مشارکت سایر افراد درآن اطلاع رسانی کنند.

انصاری با اشاره به اینکه دانشجویی بودن این پویش تاثیر به سزایی در پیشبرد اهداف آن دارد، خاطر نشان کرد: دانشجویی بودن این پویش مزیت اصلی آن است چرا که دل‌های پاک جوانان و همت‌های خالصانه آنها متضمن نیل به اهداف متعالی این پویش خواهد بود. من امیدوارم به فضل خدا که این صدق نیت دانشجویان برای همگی عزیزان دست اندرکار این پویش مایه توفیق و برای مردم شریف سیل زده‌مان نیز مایه آرامش شود.

این دانشجوی فعال دانشگاه علوم پزشکی یزد خطاب به جامعه دانشگاهی کشور اظهار داشت: من با کمال امتنان از تمام جامعه علمی کشورم به عنوان یک دانشجو استدعا دارم که با نگاه به وضعیت اقتصادی کشور و محدودیت دولت در جبران کامل خسارت‌های ناشی از این سیل، پیوستن به این پویش و مشارکت در آن را به یک اولویت و ضرورت در زندگی خودشان بدل کنند و یقین بدانند که خداوند اجر نیکوکاران را ضایع نمی‌کند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.