چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۵

برگزاری مراسم معارفه اعضای شورای صنفی مرکزی دانشجویان در دفتر معاونت دانشجویی فرهنگی

شورای صنفی

معاونت دانشجویی فرهنگی طی مراسمی، احکام اعضای جدید شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج را ابلاغ کرد .

به گزارش مفدا یاسوج : مراسم تکریم از اعضای سابق شورای صنفی دانشجویان و معارفه اعضای جدید این شورا، با حضور دکتر جمشید محمدی معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، مدیر دانشجویی ومسئول روابط عمومی معاونت فرهنگی وامور دانشجویی روزچهار شنبه  ۲۲ خرداد ماه در دفتر معاونت فرهنگی دانشجویی برگزار شد.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه، ضمن تشکر از ابوذر ارجمند دبیر شورای صنفی و اعضای سابق وانتخاب مجدد ایشان در سال 98، بابت نظم، صلابت و جدیت در کار، از نقش غیرقابل انکار شورای صنفی در کمک به مدیریت دانشگاه با ارائه پیشنهاد راهکارهای عملی مناسب گفت و بیان داشت؛ شورای صنفی بازوی مدیریتی کارآمد در حل مشکلات صنفی دانشجویان است.

وحید محمد حسینی مدیر دانشجویی در این مراسم ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای دانشجویان بر همدلی و همزبانی و تلاش در جهت تقویت و ارتقاء فعالیت صنفی رفاهی در حد مقدورات دانشگاه و استفاده از نظرات و پیشنهادات سازنده دانشجویان تاکید نمود.

ایشان در پایان سخنان خود، ضمن آرزوی موفقیت برای شورای صنفی، ابراز امیدواری کرد؛ فعالیت‌های دانشجویان در بخش‌های مختلف، لطمه‌ای به روند آموزشی ایشان وارد نکند.

بعد از آن  ابوذر ارجمند دبیر شورای صنفی مرکزی از گذشته شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج  و اینکه چه مشکلات و مسائلی را پشت سر گذاشته و چه کارهای جدید و تکمیلی برای به ثبات رسیدن آن انجام شده، توضیح داد.

ارجمند اشاره نمود : به عقیده من باید بپذیریم الان از نظر شرایط رفاهی و فعالیت های فوق برنامه به هیچ عنوان در حد و شأن دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج رفتار نکردیم و فاصله بسیاری داریم تا به جایی برسیم که مطابق شأن دانشجوی این دانشگاه بتوانیم خدماتی را که از دستمان بر بیاید ارائه بدهیم

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.