چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۸

تقدیر و قدردانی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی همدان از دکتر "امیر رحمانی رسا " مدیر سابق امور دانشجویی

تقدیر وتشکر

دکتر سیما سادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه طی نامه ای ضمن قبول استعفای دکتر رحمانی رسا مدیر امور دانشجویی دانشگاه از تلاش ها و زحمات صادقانه وی تقدیر و قدردانی کرد.

به گزارش مفدا همدان، دکتر سیما سادات لاری، معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا همدان در نامه ای ضمن پذیرش استعفای دکتر امیر رحمانی رسا از سمت مدیریت امور دانشجویی دانشگاه، از تلاش ها و زحمات وی قدردانی کرد.

در این نامه آمده است:

جناب آقای دکتر امیر رحمانی رسا

غرور آفرینند آن مدیرانی که در کمال صداقت و درستکاری، بهترین لحظات عمر خود را در سنگر خدمت به دانشجویان می گذرانند، در جهت اهداف معاونت فرهنگی و دانشجویی از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند و با توکل به ایزد منان در کنار سایر همکاران در ارتقای کمی و کیفی مجموعه تلاش می کنند.

اینک که تمایل به ادای خدمت در سنگر آموزش و تدریس را ابراز کرده اید ضمن تشکر و قدردانی از زحمات شبانه روزی و مداوم حضرتعالی در مدیریت امور فرهنگی و فوق برنامه و مدیریت امور دانشجویی دانشگاه با استعفای شماره ۱۶/۳۶/۱/۱۴۹۵/پ تاریخ ۱۳۹۸/۳/۹ جنابعالی موافقت می گردد. مزید توفیقتان را در تحقق آرمان های والای نظام اسلامی و خدمت به جامعه دانشگاهی از خداوند بزرگ مسالت می نمایم.

دکتر سیما سادات لاری

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.