شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۰

با هدف بررسی مسائل مربوط به چهاردهمین المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان دختر

نشست دبیران تربیت بدنی مناطق دهگانه دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور برگزار شد

نشست مدیران مناطق تربیت بدنی

نشست دبیران تربیت بدنی مناطق دهگانه دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور صبح امروز شنبه ۲۵ خرداد ماه با حضور دکتر بهرامعلی قنبری مشاور و قائم مقام اجرایی معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت با هدف بررسی مسائل مربوط به چهاردهمین المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان دختر برگزار شد.

به گزارش مفدا، در نشست دبیران تربیت بدنی مناطق  دهگانه دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور که صبح روز شنبه ۲۵ خرداد ماه در دفتر تربیت بدنی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت با حضور مهدی مقدم منش رئیس اداره ورزش‌های قهرمانی وزارت بهداشت برگزار شد، حاضرین در جلسه، در خصوص محل و زمان برگزاری چهاردهمین المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی بحث و تبادل نظر کردند که در این نشست پیشنهاداتی از سوی مدیران مناطق تربیت بدنی در خصوص چگونگی برگزاری المپیاد و همچنین زمان و محل برگزاری المپیاد مطرح شد.

در این جلسه، پیشنهاداتی از سوی حاضران مبنی بر محل برگزاری المپیاد در برخی از شهرها مطرح شد که از جمله می‌توان به پیشنهاد برگزاری این رویداد ورزشی در دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران ، تبریز و چند شهر دیگر اشاره کرد که مقرر شد پس از بررسی‌های لازم، تصمیم نهایی در این خصوص اتخاذ شود. همچنین در این نشست، دبیران تربیت بدنی مناطق دهگانه، همگی تاکید بر برگزاری المپیاد ورزش‌های قهرمانی در فصل تابستان داشتند.

همچنین در این نشست، دبیران تربیت بدنی مناطق دهگانه دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در خصوص نحوه برگزاری المپیاد ورزش‌های قهرمانی پیشنهاداتی در حضور دکتر قنبری مشاور و قائم مقام اجرایی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مطرح کردند که مقرر شد به محض مشخص شدن میزبان المپیاد، بدون برگزاری مسابقات ورودی، در دو مرحله با حضور کلیه دانشگاه‌های متقاضی شرکت کننده در مسابقات ورودی و دانشگاه‌هایی که سهمیه حضور در المپیاد را از قبل داشته‌اند، برگزار شود که متعاقبا رشته‌های هر مرحله مشخص می‌شود.

امسال المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور مختص دانشجویان دختر است و دانشجویان در قالب این رویداد ورزشی در نه رشته ورزشی با حریفان خود به رقابت می‌پردازند. هنوز محل برگزاری این دوره از المپیاد مشخص نشده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.