پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۲

اعلام نتایج نهایی انتخابات شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی

دکتر قربانیان

انتخابات شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی با شرکت ۵۴ کاندیدا در دانشکده های پزشکی، دندانپزشکی، پرستاری و مامایی، دانشکده بهداشت، مرکز آموزشی فوریتهای پزشکی آشخانه و خوابگاه‌های دانشجویی برگزار و اسامی منتخبین پس از بررسی نهایی در شورای ناظر بر انتخابات شورای صنفی اعلام شد.

به گزارش مفدا خراسان شمالی، با تلاش مسئولان حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه رای گیری شورای صنفی در روز ۳۱ اردیبهشت باحضور گسترده دانشجویان طبق مصوبات هیات نظارت در دانشکده ها و خوابگاه های دانشجویی انجام شد.

عملیات اجرایی انتخابات شورای صنفی دانشگاه درطی جلسات متعدد انجام و فرآیند رای گیری مشخص و به کمیته اجرایی و کمیته نظارت بر انتخابات شورای صنفی اعلام شد.

دکتر قربانیان مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی در این خصوص اظهار داشت : در این انتخابات بر هر صندوق رأی ۲ نفر از کارشناسان حوزه معاونت به همراه دانشجویان اشراف کامل داشته تا با نظارت بر صندوقها انتخابات سالمی برگزار شود.

وی همچنین عنوان داشت: شمارش آراء با حضور ۴ تن از کارشناسان معاونت فرهنگی دانشجویی و مسئول حراست انجام شد و اسامی افرادی که اکثریت آراء را کسب کرده اند و به عنوان اعضاء اصلی شورای صنفی دانشجویی دانشگاه به کمیته ناظر اعلام شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.