جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۵

در دیدار اعضای شورای صنفی دانشجویان با رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان مطرح شد؛

صنعتی سازی سلف دانشگاه علوم پزشکی کرمان، در دستور کار قرار گرفت

شورای صنفی

در جلسه اعضای شورای صنفی با رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان، صنعتی سازی سلف دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کرمان در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش مفدا، در این جلسه، پیرو پیگیری  موضوعات طرح شده در جلسه قبل، دکتر رشیدی از انجام توافقات اولیه برای شروع صنعتی سازی سلف خبر داد.

وی با اشاره به اینکه سلف فعلی دانشگاه علوم پزشکی کرمان، دارای عمری بیست و چند ساله است و متناسب با ظرفیت دانشجویان در سال‌های گذشته ساخته شده است،  صنعتی سازی آن را به منظور  بهبود کیفیت پخت غذا  بسیار ضروری دانست.

رشیدی، تحقق این مهم را ،مستلزم تخصیص اعتباری چندین میلیاردی دانست و از توافقات اولیه برای تخصیص آن و کلید خوردن پروژه خبر داد.

در  ادامه این جلسه، وضعیت خوابگاه فجر سابق، واقع در خیابان ویلا به منظور تخصیص به دانشجویان دندانپزشکی توسط دبیر شورای صنفی این دانشکده مطرح شد و برای بازدید از این خوابگاه دستورات لازم صادر شد و به منظور  نصب دوربین در اطراف محوطه خوابگاه ها قول های مساعدی داده شد.

همچنین دکتر رشیدی با پذیرش درخواست کاهش ساعات حضور دانشجویان PhD از ۱۴۰ ساعت در ماه بخصوص پس ازآزمون جامع، از طرح آن در دستور کار شورای آموزش دانشگاه خبر داد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.