یکشنبه ۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۷

در دفتر معاونت فرهنگی و امور دانشجویی؛

پیگیری طرح بسیج ملی فشار خون در قالب ستاد اردوهای جهادی دانشگاه

اردوی جهادی

ظهر روز یکشنبه ۲ تیر ماه سال جاری نشست معاون فرهنگی و امور دانشجویی با حضور معاون بهداشت ، معاون درمان ،مسئول روابط عمومی معاونت فرهنگی و مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج پیرامون برگزاری ستاد اردوهای جهادی در تابستان پیش رو برگزار شد.

به گزارش مفدا یاسوج؛ عزیزاله ایروان جم، مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج ابراز داشت: یکی از خدمات ویژه ای که دانشگاه های علوم پزشکی می توانند به مناطق محروم ارائه دهند اعزام گروه های بهداشتی درمانی در قالب اردوهای جهادی است.

وی ادامه داد: با توجه به اهمیت طرح ملی بسیج فشار خون در نظر داریم با همکاری معاونت بهداشت و درمان و بسیج دانشجویی گروهی از دانشجویان را در قالب اردوی جهادی در جهت پایش هم استانیانمان در مناطق محروم از نظر فشار خون ، مشاوره ی تغذیه ای و آموزش بهداشت در آینده ای نزدیک اعزام کنیم.

محمدرضا کرمی، مسئول اردوهای جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، گفت: بسیج دانشجویی آمادگی دارد تا بالغ بر ۱۰۰ نفر از دانشجویان را در رسته های مختلف اعم از بهداشتی ، درمانی، پزشکی، پرستاری، مشاوره ی تغذیه ای و... به مناطق محروم استان اعزام کند.

بر پایه این گزارش؛ در پایان این جلسه از معاونین بهداشت و درمان و غذا و دارو ، معاون فرهنگی-دانشجویی و مسئول اردوهای جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج به پاس زحمات و فعالیت های آن ها در راستای برگزاری  هرچه بهتر اردوهای جهادی ، با اهدای لوح تقدیر  تجلیل به عمل آمد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.