دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۳

برگزاری جلسه هم اندیشی اردوی توجیهی دانشجویان جدید الورود دانشگاه علوم پزشکی گیلان

جلسه هم اندیشی گیلان

جلسه هم اندیشی جهت برنامه ریزی برای برگزاری اردوی توجیهی دانشجویان جدید الورود سال تحصیلی ۹۸-۹۹به ریاست مدیر فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی گیلان و اعضای این ستاد تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی گیلان(مفدا گیلان) ، فیروز نصیرزاده مدیر فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به اهمیت برگزاری اردوی توجیهی برای دانشجویان جدید الورد اظهار کرد: اردوی توجیهی دانشجویان جدید الورود هر ساله در دانشگاه علوم پزشکی گیلان جهت آشنایی هرچه بیشتر دانشجویان تازه وارد در این دانشگاه با مباحث فرهنگی، دانشجویی و آموزشی برگزار می شود و ما تلاش داریم با ایجاد فضایی مناسب و  و با ارایه اطلاعات لازم در خصوص شرایط تحصیلی در دانشگاه این اردو را به یکی از خاطره انگیزترین تجربیات دانشجویان تبدیل کنیم.

وی ادامه داد: برگزاری این اردو توجیهی نقش بسزایی در شناخت دانشجویان از فضای دانشگاه دارد و همچنین دانشجویان با فعالیت های فرهنگی در زمان دانشجویی از جمله کانون ها و تشکل ها و انجمن ها و نشریات دانشجویی و.... از نزدیک آشنا می شوند .

لازم به ذکر است در این جلسه اعضای ستاد در زمینه زمان و مکان برگزاری اردو توجیهی دانشجویان جدید الورود سال تحصیلی ۹۸-۹۹به تبادل نظر پرداختند و مقرر شد پس از بازدید فیزیکی از فضاهای موجود در جلسه آتی مکان برگزاری این مراسم مشخص شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.