شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۹

انا لله و انا الیه راجعون

فوت دانشجو

دانشگاه علوم پزشکی مازندران نیز داغدار یکی از دانشجویان رشته داروسازی گردید.

انا لله و انا الیه راجعون

هر نفسی چشنده مرگ است

دانشگاه علوم پزشکی مازندران نیز داغدار یکی از دانشجویان رشته داروسازی گردید.

در روز جمعه مورخ 24/10/95 آقای بهزاد اسماعیلی پور ثانی دانشجوی ترم 9 داروسازی، بعد اقامه نماز ظهر و صرف ناهار، بهمراه دوستان در خوابگاه خود به مرور کتب درسی مشغول بوده است. بعد از مدتی ایشان اعلام نمودند که سر درد دارد که بعد از گذشت چند ساعت هم‌اتاقیهای مشارالیه احساس کردند که وی روی کتاب در حال لرزش و تشنج می باشد که با اطلاع دادن به سرپرست خوابگاه، و سپس تماس با اورژانس 115 مستقر در مجتمع که همکاران اورژانش در کوتاهترین زمان بر سر بالین دانشجوی فوق حاضر شده و اقدامات اولیه پزشکی را برای نامبرده انجام و بلافاصله به بیمارستان امام خمینی (ره) ساری انتقال دادند که در بیمارستان امام خمینی بعد از تشخیص اولیه (پارگی آنوریسم ایجاد شده در عروق مغزی GCS) عملیات CPR فوراً انجام و با سطح هوشیاری 3 به بخش ICU انتقال داده شد که بعد از دقایقی مدیر دانشجوئی و رئیس دانشکده داروسازی پیگیری لازم را در بیمارستان برای نامبرده بعمل آوردند.

سپس دکتر جان بابائی ریاست محترم دانشگاه و دکتر حق شناس معاون محترم فرهنگی دانشجوئی بر سر بالین وی حضور پیدا کردند و ریاست محترم دانشگاه جهت هر نوع اقدامی، دستورات لازم را صادر فرمودند. در روز دوم با مشاوره پزشکان در کمیته پزشکی، به این تصمیم رسیدند که دانشجوی فوق مرگ مغزی نموده و جزء معجزه‌ای از طرف باریتعالی، از دست پزشکان کاری ساخته نیست.

بعد از گذشت چند روز، متاسفانه آقای  بهزاد اسماعیل پورثانی دار فانی را وداع گفت و خانواده و دوستان و دانشگاهیان خود را در غم خود فرو برد. لازم به ذکر میباشد که آقای بهزاد اسماعیلی پور ثانی یکی از دانشجویان خوب و موفق در رشته داروسازی بوده است./

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.