شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۳:۰۷

دوم بهمن ماه

دلجوئی و ابراز همدردی با آتش نشانان

همدردی با آتش نشانان

قشرهای مختلف از روز گذشته با حضور در پایگاه آتش نشانی شهرستان آباده با آتش نشانان ابراز همدردی کرده و برای شادی روح شهدای آتش نشان حادثه ساختمان پلاسکو فاتحه قرائت کردند.

مفدا آباده - در شامگاه دوم بهمن ماه جمعی از اساتید،کارکنان ودانشجویان دانشکده پرستاری با حضور در پایگاه آتش نشانی این شهرستان و اهداء شاخه های گل و روشن نمودن شمع با آتش نشانان ابراز همدردی کرده و برای شادی روح شهدای آتش نشان حادثه ساختمان پلاسکو فاتحه قرائت کردند.در این دیداریکی از دانشجویان آیاتی از کلام الله مجیدرا قرائت نمود.سپس دبیر انجمن علمی پرستاری در بحران دانشکده  ضمن تقدیر و تشکر از زحمات آتش نشانها در بحرانها،یاد و خاطره شهدای آتش نشان را گرامی داشت و سلامتی آتش نشانهای مانده در زیر آواررا از خداوند متعال خواستار شد.هم چنین در این دیدار سرپرست پایگاه در جمع دانشجویان حاضر شد و از حضور آنان تشکر کرد و اظهارنمود که درروز گذشته پایگاه شاهدحضور اقشار مختلف مردمی بوده است که برای تسلی خاطرآتش نشانان به این مکان مراجعه کرده اند. 
وی با تسلیت شهادت شماری از آتش نشانان فداکار در ساختمان پلاسکو تهران افزود: ما همه قدردان شهیدان عزیز هستیم ضمن آنکه ابراز همدردی مردم با جامعه آتش نشانان موجب شده تا احساس مسئولیت در این قشر فداکار نسبت به مردم و نظام اسلامی بیشتر شود. 
یکی دیگر از آتشنشانان اظهار داشت: ما خود را خادم مردم می دانیم و آماده جانشفانی در لحظه های سخت و دشوار هستیم . 
جامعه آتش نشانان همواره ثابت کرده اند که برای خدمت به همنوعان و نجات جان مردم در حادثه های سخت آماده جانفشانی هستند. عکس دسته جمعی دانشجویان در کنار جانفشانان آتش نشانی در محوطه پایگاه آتش نشانی پایان این مراسم بود.
 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.