دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۴

در جلسه کارگروه مراسم فارغ التحصیلی؛

ثبت نام برای حضور در مراسم یکپارچه فارغ التحصیلی دانشگاه علوم پزشکی کرمان تا نهم تیرماه تمدید شد

مراسم

شرکت در مراسم فوق منوط به ثبت نام در سایت دانش آموختگان به آدرس http://alumni.kmu.ac.ir و دریافت کد رهگیری می باشد.   لینک ثبت نام   ( در صفحه ثبت نام ابتدا باید از طریق دکمه ایجاد حساب کاربری عضو سایت شده و سپس فرم ثبت نام شرکت در جشن را تکمیل نمایید)

به گزارش مفدا سومین جلسه کارگروه برگزاری مراسم فارغ التحصیلی امروز در محل سالن کنفرانس معاونت آموزشی برگزار شد و اعضا پیرامون موضوعات مختلف به همفکری پرداختند. در اینجلسه با توجه به اتمام موعد ثبت نام و تماس های دانشجویان، مقرر شد زمان ثبت نام تا دهم تیر ماه تمدید گردد.

گفتنی است مراسم فارغ التحصیلی دانش آموختگان مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکترای حرفه ای و دکترای تخصصی را که در بازه زمانی ۹۷/۱۱/۱۴ تا ۹۸/۱۱/۳۰  فارغ التحصیل محسوب می شوند در روز سه شنبه مورخ ۹۸/۴/۲۵ از ساعت ۱۶:۳۰ لغایت ۲۰ در محل سالن فجر برگزار می گردد.

  • هزینه ثبت نام برای دانشجویان رایگان و برای هریک از همراهان مبلغ دویست هزار ریال (۲۰۰۰۰۰) است که از طریق سامانه قابل پرداخت می باشد.
  • هر دانشجو حداکثر می تواند سه نفر همراه داشته باشد.
  • لباس فرم دانش آموختگان برای مراسم از ۸ صبح الی ۱۴:۳۰ در تاریخ های ۲۲،۱۹،۱۸ تیرماه روزهای سه شنبه ،چهار شنبه و شنبه با ارئه کارت ملی هوشمند در اختیار متقاضیان قرار می گیرد و پس از پایان مراسم تحویل گرفته خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.