چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۵

انتخابات شورای مرکزی انجمن علمی دانشجویی فناوری‌های نوین دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی برگزار شد

دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی

در انتخابات شورای مرکزی انجمن علمی دانشجویی فناوری‌های نوین توانبخشی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، اعضا مشخص شدند و "افشین نعمتی یارعزیز " به عنوان دبیر این انجمن علمی دانشجویی انتخاب شد.

 به گزارش مفدا علوم بهزیستی و توانبخشی، "یوسف رضایی" رئیس اداره تعالی فرهنگی و فوق برنامه معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در گفتگو با خبرنگار مفدا از روند ثبت نام و تائید صلاحیت کاندیداها از ۲۹ خرداد لغایت دوم تیر ماه خبر داد و گفت: فعالیت اطلاع رسانی در سایت مفدا، سایت بوستان و به صورت محیطی در دانشگاه انجام شد.

وی افزود: پس از بررسی صلاحیت‌ها و تائید و اعلام صلاحیت نامزدها انتخابات شورای مرکزی انجمن علمی دانشجویی "فناوری‌های نوین توانبخشی" (بین رشته‌ای) چهار تیرماه از ساعت ۹ الی ۱۲  در ساختمان اداره تعالی فرهنگی و فوق برنامه برگزارشد و شمارش آراء از ساعت ۱۲:۳۰ انجام شد.

رئیس اداره تعالی فرهنگی و فوق برنامه معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در ادامه تصریح کرد: در این انتخابات دانشجویان گروه‌های مختلف دانشگاه جهت انتخاب اعضای شورای مرکزی به رقابت با یکدیگر پرداختند که بعد از شمارش آراء ۵ نفر به عنوان عضو اصلی و ۲ نفر عضو علی البدل انتخاب شدند و در ادامه "افشین نعمتی یارعزیز " دانشجوی کارشناسی رشته کار درمانی نیز به عنوان دبیراین انجمن علمی دانشجویی انتخاب شد.

گفتنی است، با توجه به آرای مأخوذه و بند ۱۱-۲ ماده ۱۱ اساسنامه انجمن علمی دانشجویی "فناوری های نوین توانبخشی" شورای مرکزی می‌بایست حداقل از دانشجویان سه رشته متفاوت دانشگاه تشکیل شده باشد.

اسامی اعضای شورای مرکزی و اعضای علی البدل به شرح زیر اعلام شد:

اعضای شورای مرکزی :

۱. احسان بیطرف دانشجوی رشته کارشناسی گفتاردرمانی

۲. افشین نعمتی یار عزیز دانشجوی رشته کارشناسی کاردرمانی

۳. نادیا عرب احمدی دانشجوی کارشناسی کاردرمانی

۴. احسان لاریجانی دانشجوی کارشناسی رشته کاردرمانی

۵. ابوالفضل شیخ امیرلو دانشجوی کارشناسی رشته ارتز و پروتز

اعضای علی البدل :

۱. شهرزاد سادات تقوی کارشناسی رشته گفتاردرمانی

۲. مهسارحیمی دانشجوی کارشناسی رشته گفتاردرمانی

لینک دریافت تصاویر

http://www.mefda.ir/photo/۱۰۷۴۶۴/

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.