چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۳

سال گذشته

دو میلیارد تومان صرف تعمیرات خوابگاهها، آشپزخانه وسلف سرویس دانشگاه علوم پزشکی ایلام شد

آشپزخانه صنعتی

مبلغ دومیلیارد تومان بابت تعمیرات ساختمانی خوابگاهها،آشپزخانه، سلف سرویس دانشجویان دختر وپسر دانشگاه علوم پزشکی ایلام در سال تحصیلی ۹۷-۹۸ هزینه شده است.

به گزارش مفدا، دومیلیارد تومان اعتبار، سال گذشته به منظور تعمیرات ساختمانی آشپزخانه، سلف سرویس و خوابگاههای دانشجویی دانشجویان دختر و پسر دانشگاه علوم پزشکی ایلام هزینه شده است که خوشبختانه با انجام تعمیرات اساسی در حوزه تغذیه دانشجویی، گام‌های موثری به منظور رفع نیازها و مطالبات دانشجویان در حوزه تغذیه برداشته شده است.

بنا بر این گزارش، همچنین  در سال تحصیلی ۹۷-۹۸ در مجموع ۷۰ میلیون تومان صرف  خریداری تجهیزات طبخ غذای دانشجویی دانشگاه شامل خریدچهار دستگاه کانتر گرم و سرد توزیع غذا، خریداری کانتر قاشق چنگال تمام استیل، سیخ شور، دستگاه سیخ گیر کباب کوبیده و... شده است.

ارائه صبحانه دانشجویان به صورت هفتگی در خوابگاه‌های دانشجویی، ارایه شام به صورت دو منویی در خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه از جمله خدماتی است که در راستای کسب رضایتمندی دانشجویان درحوزه تغذیه، از سوی اداره دانشجویی دانشگاه تحقق یافته است.

روزانه به طور متوسط دو هزار ۹۸۳ پرس صبحانه، ۲۸ هزار و ۵۷۶ پرس نهار و ۱۱ هزار و ۲۰۷ پرس شام، در دانشگاه به دانشجویان به عنوان وعده‌های غذایی، تحویل داده می‌شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.