چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۲

با حضور اعضاء؛

جلسه شورای نظارت بر انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل برگزار شد

شورای نظارت بر انجمن ها

اولین جلسه شورای نظارت بر انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه در سال ۹۸ با کمیته نظارت بر انجمن‌های علمی دانشجویی دانشکده پزشکی و پیراپزشکی برگزار شد.

به گزارش مفدا اردبیل، اولین جلسه شورای نظارت بر انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه در سال ۹۸  با کمیته نظارت بر انجمن‌های علمی دانشجویی دانشکده پزشکی و پیراپزشکی در مورخه سوم تیرماه، با موضوع بررسی عملکرد کمیته نظارت بر انجمن‌های علمی دانشکده پزشکی و پیراپزشکی در سالن جلسات این دانشکده با حضور مسئولان و دانشجویان برگزار شد.

دکتر بهروز دادخواه، معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه در  این جلسه ضمن تقدیر از تلاشهای کمیته نظارت بر انجمنهای علمی دانشکده پزشکی و  دکتر پیرزاده رئیس دانشکده، اظهار داشت: در حال حاضر ۱۷ انجمن علمی دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل فعالیت می‌کنند که از این تعداد، شش انجمن علمی وابسته به دانشکده پزشکی می‌باشد که فعالیت‌های بسیار مناسب و هدفمندی دارند.

 وی افزود: انجمن‌های علمی  علاوه بر فعالیت های علمی، نقش بسزایی در شناسایی آسیب‌های اجتماعی و ارائه راه‌حل برای حل این مشکلات دارند که خوشبختانه دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، فضا را برای فعالیت این انجمن‌ها بسیار گسترده کرده و برگزاری برنامه‌های مهم و متنوع، شاهدی بر این ادعا می‌باشد.

دکتر نقی دشتی، دبیر کمیته نظارت بر انجمن علمی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل ضمن تبیین اهداف و چشم اندازهای پیش روی وزارت بهداشت در راه‌اندازی انجمن‌های علمی و نقش کمیته نظارت دانشکده‌ها در این خصوص، خواستار تعامل بیشتر مسئولان ذیربط با دبیران انجمن‌های علمی و بررسی محتوایی و نظارت بر اجرای برنامه‌های درخواستی و مصوب انجمن‌های علمی شد.

وی توسعه فعالیت‌های علمی، تحقق دانشگاه نسل سوم و چهارم و از همه مهم‌تر، یادگیری کار تیمی و برنامه‌ریزی کارهای فرهنگی و ... را جزء اهداف تأسیس انجمن‌های علمی دانشجویی معرفی کرده و خواستار معرفی یکی از اساتید صاحب نظر توسط هر انجمن علمی به عنوان ناظر علمی فعالیت‌ها و مشاور فرهنگی شد.

در ادامه جلسه دکتر پیرزاده رئیس دانشکده پزشکی و پیراپزشکی و دکتر گلمحمدی معاون آموزشی دانشکده آمادگی کامل کمیته نظارت بر انجمن علمی دانشکده را برای تحقق هرچه بهتر اهداف پیش بینی شده و تعامل با دانشجویان در خصوص نظارت بر برنامه‌های مصوب انجمن‌ها و تخصیص فضای فیزیکی و امکانات لازم  اعلام کردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.