چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۷

معاون فرهنگی دانشجویی علوم پزشکی بیرجند به مشهد سفر کرد

بیرجند/نشست معاون

دکتر جوادی با همراهی جمعی از مدیران ارشد معاونت های فرهنگی دانشجویی، توسعه مدیریت و منابع و همچینین مدیر امور حقوقی دانشگاه امروز وارد شهر مشهد شد تا از فضاهای دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی این شهر بازدید کند.

به گزارش مفدا بیرجند، دکتر جوادی و هیئت همراه در نخستین برنامه این سفر یک روزه نشستی با حجت الاسلام دکتر مهدی ابراهیمی معاون فرهنگی دانشجویی علوم پزشکی مشهد و جمعی از مدیران و روسای این حوزه در محل دفتر مدیریت امور دانشجویی داشت.

در این نشست دکترابراهیمی با تاکید بر حفظ کرامت و حرمت دانشجویی و اینکه جایگاه آن از مسائل رفاهی مهمتر است گفت: ارتباط کلامی با دانشجویان و استفاده از بسترهای اطلاع رسانی مدرن ضامن بقای ارتباط متقابل با دانشجویان خوابگاهی است.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه نیز با بیان اینکه تلاش ما بر این است تا مشکلات متعدد صنفی، رفاهی، فرهنگی، عاطفی دانشجویان را کاهش دهیم گفت: هدف از این دیدار هم اندیشی و هم افزایی بین دو مجموعه فرهنگی دانشجویی علوم پزشکی مشهد و بیرجند برای برنامه ریزی و ساماندهی بهتر مسائل متعدد به ویژه در مباحث صنفی رفاهی است

دکتر عباس جوادی با بیان اینکه معاونت فرهنگی دانشجویی بیرجند نیز همواره بر ارتباط دو سویه با دانشجویان و مشارکت آنان در برنامه های مختلف تاکید دارد افزود: به مشارکت حداکثری دانشجویان و همراهی آنان در تمامی برنامه های معاونت توجه ویژه ای داریم.

وی با بیان اینکه پیگیر راه اندازی اتاق های فکر با حضور دانشجویان خوش فکر، با استعداد و موفق هستیم خاطرنشان کرد: بدون تردید اعضای این اتاق فکر می توانند با حضور در جلسات تصمیم گیری معاونت و ارائه راهکارهای دانشجویی نقش موثری در پیشبرد اهداف و ارتقاء جایگاه معاونت داشته باشند.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه با بیان اینکه نهادهای دانشجویی همکاری مناسبی با معاونت دارند گفت: از دیگر برنامه هایی که امسال به طور جدی پیگیری خواهیم کرد مشارکت دانشجویان به شیوه همتا در برنامه ها و فعالیت های حوزه فرهنگی دانشجویی خواهد بود.

دکتر جوادی در ادامه این نشست به بیان گزارشی از عملکرد معاونت فرهنگی دانشجویی در یکسال اخیر و همچنین وضعیت خدمات رسانی صنفی رفاهی تغذیه ای به دانشجویان پرداخت.

امیر رضا صالح مقدم، مدیر امور دانشجویی علوم پزشکی مشهد نیز در این نشست به بیان صحبت هایی پیرامون وضعیت خوابگاه ها، منو های غذایی، پاسخگویی به گلایه ها و شکایات دانشجویی در این حوزه  پرداخت و خاطرنشان کرد این مدیریت جهت هرگونه همکاری با علوم پزشکی بیرجند آمادگی دارد.

بعد از این نشست معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه به منطور در جریان قرار گر فتن نحوه ارائه خدمات متعدد صنفی رفاهی این دانشگاه از فضاهای مختلف دانشجویی آن بازدید کرد تا از نزدیک در جریان آخرین وضعیت خدمات رسانی علوم پزشکی مشهد به دانشجویان قرار گیرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.