یکشنبه ۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۸

تقدیر مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان از معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قزوین

نشست دبیران کانون هلال احمر

درنشست هم اندیشی معاونین فرهنگی و دانشجویی دانشگاه‌های استان با دبیران کانون‌های دانشجویی هلال احمر، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قزوین از معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قزوین تقدیر کرد.

به گزارش مفدا قزوین، نشست هم اندیشی معاونین فرهنگی، دانشجویی دانشگاه‌های استان با دبیران کانون­های دانشجویی هلال احمر، پنج شنبه ششم ششم تیر ماه در سالن جلسات جمعیت هلال احمر استان قزوین برگزار شد و از "دکتر محمدرضا شیخی" معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قزوین به پاس همکاری های شایسته در جهت پیشبرد اهداف کانون دانشجویی هلال احمر تقدیر به عمل آمد.

در این نشست "نادر میرزایی" معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان قزوین با تأکید بر فعالیت­‌های مطالعاتی در کانون‌های دانشجویی، اظهار داشت: ضروری است دبیران کانون­‌ها نسبت به تشکیل گروه­‌های مطالعاتی پیرامون رفتارهای بشردوستانه و نیز برگزاری نشست ­ها و فعالیت­ های علمی تشویق شوند.

وی افزود: انتظار می رود کانون­‌های دانشجویی هلال احمر سهم فعالیت­‌های فکری و تئوری بیشتری را در زمینه بشردوستی به عهده بگیرند.

میرزایی در ادامه به برنامه ریزی های فصلی و ترمی اشاره کرد و گفت: کانون­‌ها باید بدانند که در طول یک فصل چه برنامه هایی پیش رو دارند و طبق یک برنامه مدون نسبت به اجرای آن اقدام نمایند.

گفتنی است، در این جلسه معاونین دانشگاه ها و دبیران کانون­‌های دانشجویی هلال احمر به بیان نقطه نظرات خود، پیرامون فعالیت­‌های این کانون‌ها پرداختند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.