یکشنبه ۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۱

مرداد تا ۸ شهریور بازه زمانی المپیاد قهرمانی دانشجویان دختر وزارت بهداشت

تبریز‎؛ محل برگزاری چهاردهمین المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی

المپیاد قهرمانی دانشجویان دختر

بالاخره‌پس از کش و قوس‌های فراوان و برگزاری جلسات متعدد با حضور دبیران تربیت بدنی مناطق از بین چند گزینه پیشنهادی، دانشگاه علوم پزشکی تبریز به عنوان محل برگزاری المپیاد قهرمانی دانشجویان دختر انتخاب شد.

به گزارش مفدا، چهاردهمین المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی طی دو مرحله امسال در بازه زمانی ۲۰ مرداد تا هشتم شهریور به میزبانی وزارت بهداشت در دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار می‌شود.
 با تلاش‌های مسؤولان مربوطه در معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و مساعدت دکتر محمد حسین صومی ریاست دانشگاه علوم پزشکی تبریز مبنی بر برگزاری المپیاد قهرمانی دانشجویان دختر در این شهر و در اختیارگذاشتن فضای مناسب برای اسکان ورزشکاران و با توجه به تأکید مدیران تربیت بدنی مناطق مبنی بر برگزاری المپیاد در تابستان ، مقررشد این رویداد ورزشی در دو مرحله و در ۹‌رشته ورزشی در تبریز برگزار شود.

چهاردهمین المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در ۹ رشته ورزشی والیبال، بسکتبال، فوتسال، تنیس روی میز، بدمنتنون، شنا، دوومیدانی، تیراندازی و کاراته برگزار خواهد شد.

با توجه به برگزاری این المپیاد ورزشی در دو مقطع زمانی در دانشگاه علوم پزشکی تبریز و با توجه به ضرورت اخذ اطلاعات و آمار شرکت کنندگان برای برنامه‌ریزی دقیق و پیش بینی امکانات مناسب، مسؤولان دانشگاه‌های  علوم پزشکی باید جدول اعلام آمادگی اولیه خود را بر اساس تعداد نفرات مورد نظر در جدول، به تفکیک هر رشته تکمیل و حداکثر تا تاریخ ۲۵ تیر ماه به معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت ارسال کنند.

بدیهی است دستورالعمل شرکت در المپیاد فقط به دانشگاه‌هایی ابلاغ خواهد شد که پاسخ این نامه را تا تاریخ ۲۵ تیر ماه ارسال کرده‌باشند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.