یکشنبه ۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۴

۲۰مرداد تا ۸ شهریور بازه زمانی المپیاد قهرمانی دانشجویان دختر وزارت بهداشت

تبریز‎؛ محل برگزاری چهاردهمین المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی

المپیاد قهرمانی دانشجویان دختر

بالاخره‌پس از کش و قوس‌های فراوان و برگزاری جلسات متعدد با حضور دبیران تربیت بدنی مناطق از بین چند گزینه پیشنهادی، دانشگاه علوم پزشکی تبریز به عنوان محل برگزاری المپیاد قهرمانی دانشجویان دختر انتخاب شد.

به گزارش مفدا، چهاردهمین المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی طی دو مرحله امسال در بازه زمانی ۲۰ مرداد تا هشتم شهریور به میزبانی وزارت بهداشت در دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار می‌شود.

با همت والای مسؤولان دانشگاه علوم پزشکی تبریز بویژه دکتر محمد حسین صومی ریاست دانشگاه و حمایت و پیگیری‌های دکتر سیما سادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و با توجه به تأکید مدیران تربیت بدنی مناطق مبنی بر برگزاری المپیاد در تابستان ، مقررشد این رویداد ورزشی در دو مرحله و در ۹‌رشته ورزشی در تبریز برگزار شود.

چهاردهمین المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در ۹ رشته ورزشی والیبال، بسکتبال، فوتسال، تنیس روی میز، بدمنتنون، شنا، دوومیدانی، تیراندازی و کاراته برگزار خواهد شد.

با توجه به برگزاری این المپیاد ورزشی در دو مقطع زمانی در دانشگاه علوم پزشکی تبریز و با توجه به ضرورت اخذ اطلاعات و آمار شرکت کنندگان برای برنامه‌ریزی دقیق و پیش بینی امکانات مناسب، مسؤولان دانشگاه‌های  علوم پزشکی باید جدول اعلام آمادگی اولیه خود را بر اساس تعداد نفرات مورد نظر در جدول، به تفکیک هر رشته تکمیل و حداکثر تا تاریخ ۲۵ تیر ماه به معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت ارسال کنند.

بدیهی است دستورالعمل شرکت در المپیاد فقط به دانشگاه‌هایی ابلاغ خواهد شد که پاسخ این نامه را تا تاریخ ۲۵ تیر ماه ارسال کرده‌باشند.

مهدی مقدم منش رییس تربیت بدنی معاونت فرهنگی و  دانشجویی وزارت بهداشت با تایید این خبر گفت: با توجه به مساعدت جناب دکتر صومی رئیس محترم دانشگاه علوم پزشکی تبریز و همکاران محترمشان، امید است این المپیاد با همکاری مدیران محترم سایر دانشگاه‌ها در سطح مطلوبی برگزار شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.