دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۳

مدیردانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، خبر داد:

بهبود فضای فیزیکی و امکانات رفاهی خوابگاه های دانشجویی علوم پزشکی گیلان

دکتر لسانی

مدیردانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، از انجام اقدامات اساسی جهت بهبود فضای فیزیکی و امکانات رفاهی خوابگاه های دانشجویی این دانشگاه خبر داد.

به گزارش مفدا گیلان، دکتر احمد لسانی در خصوص بهبود فضای فیزیکی و امکانات رفاهی خوابگاه های دانشجویی علوم پزشکی گیلان اظهار کرد: ما تلاش داریم تا در خوابگاههای دانشجویی با فراهم نمودن امکانات رفاهی لازم  فضایی آرام و مناسب برای فرزندان این نظام ایجاد کنیم و در این راستا معاون فرهنگی و دانشجویی دکتر محمد رستم پور انصافا زحمات زیادی را متقبل شدند و نبود کولر در برخی از اتاق های خوابگاههای دانشجویی یکی از بزرگترین دغدغه های ایشان بوده است که با پیگیری های صورت گرفته از سوی ایشان موفق به خرید کولرهای لازم برای خوابگاه های ملکی شده ایم.

وی ادامه  داد: در حال حاضر بالغ بر۱۲۰ دستگاه کولر در خوابگاه های  ملکی دانشجویی نصب می باشد و با توجه به فصل تابستان و گرم شدن هوا و زمان برگزاری امتحانات دانشجویی  با وجود همه مشکلات مالی که با آن مواجه بوده ایم، بر اساس الویت اقدام به خرید ۲۰ دستگاه کولرجدید برای خوابگاهای دخترانه و پسرانه این دانشگاه  نموده ایم وهمچنین بالغ بر ۲۵ دستگاه کولر موجود در خوابگاه ها مورد تعمیر قرار گرفت است تا بتوانیم سبب رفاه حال دانشجویان شویم.

دکتر لسانی ادامه داد: این معاونت تلاش دارد در راستای  نوسازی تجهیزات سرمایشی سالانه حداقل ۲۰ درصد از تجهیزات را نوسازی نماید .

وی خاطرنشان کرد: خوشحالیم که موفق شدیم درایام  تعطیلات نوروزی نزدیک به ۲ هزار متر مربع پرده در راستای زیبا سازی فضای خوابگاه ها نصب کنیم وهمچنین در این ایام نسبت به سمپاشی خوابگاه های ملکی دانشجویی اقدامات لازم صورت گرفت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.