دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۲

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند:

در شورای دانشگاه، نقشه راه برای توسعه آموزش علوم پزشکی استان ترسیم می شود

بیرجند/شورای آموزشی

نشست شورای دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با حضور رئیس دانشگاه و سایر اعضای صبح امروز دوشنبه ۱۰ تیرماه برگزار شد.

به گزارش مفدا بیرجند، رئیس دانشگاه با اشاره به جایگاه شورای دانشگاه در تصمیم گیری های کلان و اینکه این شورای از ارکان مهم و اصلی دانشگاه محسوب می شود گفت: تمام اعضای حقوقی و حقیقی باید حضور در شورای دانشگاه و مشارکت در تصمیم سازی های این شورای را جدی بگیرند.
دکتر محمد دهقانی فیروزآبادی با تاکید در شورای دانشگاه، نقشه راه برای توسعه آموزش علوم پزشکی استان ترسیم می شود افزود: انتظار دارم تشکیل جلسات این شورای با حضور اعضای جدید منظم تر از گذشته برگزار شود.
وی با ابراز امیدواری از آینده روشن دانشگاه در زمینه ارتقاء حوزه آموزشی تصریح کرد: پیگیری عملیاتی شدن مصوبات این شورای را از معاون آموزشی و روسای دانشکده ها خواستارم.
دکتر فرشید عابدی معاون آموزشی دانشگاه نیز با قدردانی از همراهی اعضای شورای دانشگاه به ارائه گزارشی از وضعیت مصوبات این شورای از سال ۹۳ پرداخت.
 

وی با طرح نامه های رسیده به دبیرخانه شورای دانشگاه، بررسی این موارد را با بحث و تبادل نظر اعضاء خواستار شد و خاطرنشان کرد:با همفکری و همراهی اعضای شورای، اجرایی شدن مصوبات شورای با جدیت بیشتری در جهت پیشبرد اهداف دانشگاه مورد توجه قرار خواهد گرفت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.