سه‌شنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۷

طی نامه‌هایی جداگانه؛

دبیران مجامع تخصصی کانون‌های فرهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی و دبیر مجمع تخصصی هنرهای نمایشی از خدمات فراهانی تقدیر کردند

دکتر محمد رضا فراهانی

«دبیران مجامع تخصصی کانون‌های فرهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور» و «پدرام عبدالله‌زاده دبیر کل مجمع هنرهای نمایشی وزارت بهداشت» در نامه‌های جداگانه‌ای از خدمات دکتر محمدرضا فراهانی معاون پیشین فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت تقدیر و تشکر کردند.

به گزارش مفدا، در نامه دبیران مجامع تخصصی کانون‌های فرهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور آمده است:

با سلام و احترام

 ذات کنش‌های دانشجویی چنان که مستحضرید غیر فرمایشی و تحمیل ناپذیر است و دانشجو با مدد رهنمایی صاحبان خرد خود موتور محرک این عرصه بوده و هست و نقش پر رنگ دانشجویان در فراز و نشیب‌های انقلاب اسلامی از ابتدا تاکنون در همه‌ عرصه‌ها نمود عالی این مدعاست.

فرهنگ این سرزمین در تاریخ خود وامدار بزرگ مردانی است که در ناملایمات و طوفان‌ها ناخدای کشتی هنر و فضیلت و دین شدند و به غایت توان خود کوشیدند.

درود بر همت بلند مردانی که در برابر کژی ها قد علم کردند و قید تعلق از صندلی و قدرت بریدند تا دانشجو کنش گر، دغدغه‌مند و چنان که دکتر بهشتی(ره) فرمودند مؤذن جامعه بماند.

جناب آقای دکتر محمدرضا فراهانی

با تلاش‌های خالصانه و مقتدرانه جنابعالی در دوره تصدی ۵ ساله بر کرسی معاونت فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت، بذر ۱۴ مجمع تخصصی کانون‌های فرهنگی کاشته شد و جوانه زد و علی‌رغم سختی‌ها و قحطی‌ها، رشد کرد و میوه داد و به همت انگیزه جنابعالی هزاران هنرمند و هنردوست از دل جشنواره و کانون‌های فرهنگی پرورش یافته و اینک قدردانیم..

به امید آنکه شما که بدون تردید از فرهیختگان و سرمایه‌های فکری و معنوی این سرزمین هستید در هر کجا سر افراز و همچون گذشته مایه دلگرمی و پیشرفت بیشتر این کشور بزرگ باشید.

همچنین در نامه دیگری پدرام عبدالله‌زاده دبیر کل مجمع هنرهای نمایشی وزارت بهداشت خطاب به «دکتر محمدرضا فراهانی معاون پیشین فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت» آورده است:

بسمه تعالی

جناب آقای دکتر فراهانی عزیز

با سلام و احترام فراوان

دلسوزی، تلاش و کوشش بی‌نظیر حضرتعالی در گسترش فرهنگ و فضای فرهنگی مناسب در دانشگاه‌ها و انتقال معلومات و تجربیات ارزشمند در کنار برقراری رابطه صمیمی و دوستانه با دانشجویان و ایجاد فضائی دلنشین برای کسب مهارت‌های هنری و فرهنگی در کنار کسب علم و دانش و درک شرایط دانشجویان، حقیقتاً قابل ستایش و قدردانی است .

اینجانب پدرام عبدالله زاده، دبیرکل مجمع هنرهای نمایشی وزارت بهداشت بر خود وظیفه می‌دانم که هم از طرف خودم و هم تمام اعضای مجمع، در کسوت شاگردی از زحمات و خدمات ارزشمند شما استاد گرانقدر تقدیر و تشکر نمایم تا شاید گوشه‌ای از زحمات شما در طی این چند سال جبران شود.

از خداوند متعال سلامتی، موفقیت و شادمانی  را برایتان مسألت دارم.

پدرام‌ عبدالله زاده

دبیر مجمع هنر های نمایشی وزارت بهداشت

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.