چهارشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه:

"انجمن‌های علمی" بازوان پرتوان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل هستند

جلسه نظارت بر انجمن ها

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: انجمن‌های علمی نقش بسزایی در برگزاری طرح‌ها و همایش‌های علمی و اجتماعی دارند که در واقع این انجمن‌ها، بازوان پرتوان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل هستند.

به گزارش مفدا اردبیل، دکتر بهروز دادخواه در جلسه انتخابات نمایندگان دانشجویی شورای نظارت بر انجمن‌های علمی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل که در سالن شهید حججی برگزار شد، اظهار داشت: قبل از تشکیل انجمن‌های علمی در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با مشکلات زیادی مواجه بودیم و دانشگاه اصلا شناخته شده نبود و خلاء بسیاری در این زمینه وجود داشت.

وی گفت: خوشبختانه بعد از تشکیل و فعالیت انجمن‌های علمی در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، طرح‌ها و همایش‌های بسیار ارزشمندی در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل اجرا و برگزار شد که در واقع این انجمن‌ها، بازوان پرتوان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل هستند.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل افزود: در حال حاضر ۱۷ انجمن علمی در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل فعالیت می‌کنند که انتظار داریم با همت دانشجویان و یاری مسئولان دانشگاه به ویژه دانشکده‌ها، روز به روز این فعالیت‌ها جامع و کیفی تر باشد.

دکتر دادخواه تصریح کرد: انجمن‌های علمی در برگزاری برنامه‌ها باید خرد جمعی را در دستور کار خود قرار داده و با مشورت مناسب با یکدیگر، برنامه‌ها به صورت علمی تر برگزار شده و برجسته شود.

وی بیان کرد: دانشکده‌ها باید ظرف مدت ۱۰ روز به درخواست انجمن‌ها به منظور برگزاری برنامه پاسخ دهند و اگر مدت پاسخگویی از ۱۰ روز بیشتر شد، انجمن‌های علمی می‌توانند درخواست خود را به صورت مستقیم به شورای نظارت بر انجمن‌های علمی دانشگاه تحویل دهند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.