چهارشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۷

اعضای دوره سوم شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی گیلان معرفی شدند

شورای صنفی گیلان

جلسه معارفه اعضای دوره سوم شورای مرکزی صنفی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفدا گیلان، با حضور دکتر محمد رستم پور معاون فرهنگی و دانشجویی، جلسه معارفه اعضای دوره سوم شورای مرکزی صنفی  دانشگاه علوم  پزشکی گیلان برگزار و از زحمات اعضای گذشته این شورا  قدردانی شد.

دکتر رستم پور در این نشست صمیمانه با اعضای شورای صنفی مرکزی دانشگاه علوم پزشکی گیلان اظهار کرد: شورای صنفی دانشگاه در راستای بهبود وضعیت معیشتی، صنفی، رفاهی دانشجویان تشکیل شده و شما عزیزان به عنوان همکاران ما محسوب می شوید.

وی ادامه داد: هدف و دغدغه اعضای شورای صنفی دانشگاه و ما مسؤولین در معاونت فرهنگی دانشجویی یکی بوده و آن نیز رفع مشکلات دانشجویان است و حضور شما در کنار همکاران معاونت می تواند ،مسیر رفع مشکلات را بسیار کوتاهتر نماید.

معاون فرهنگی و دانشجویی خاطرنشان کرد: دانشجویان آرمانگرا هستند و این آرمانگرایی قابل احترام است اما در واقعیت بین خواسته ها و امکانات موجود فاصله وجود دارد و لازم است شما نمایندگان دانشجویان نسبت به این موانع اشراف داشته باشید.

وی خاطرنشان کرد: شما اعضای شوراهای صنفی، نمایندگان واقعی دانشجویان در پیگیری مطالبات و رفع نیازهای آنان در حوزه‌های رفاهی و صنفی هستید و دانشجویان از شما به عنوان نمایندگان خود انتظار دارند تا پیگیر خواسته های آنان باشید و ما کاملا نگرانی شما عزیزان را درک می کنیم و از نقد های به جا و به موقع شما استقبال می کنیم .

دکتر لسانی مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان نیز ضمن قدردانی از تلاشهای شورای صنفی دوره ی دوم اظهار کرد: دانشجویان خواسته های به حقی دارند که گاها ما به دلیل موانع مالی قادر به تحقق این خواسته ها نیستیم .

وی ادامه داد: شما اعضای شورای صنفی پل ارتباطی بین دانشجویان و ما هستید و جای قدر دانی دارد که شما به خاطر رفع دغدغه های سایر دانشجویان و وقت و انرژی می گذارید و مداوم پیگیر هستید.

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان متذکر شد: اگر مطالبات صنفی از راه درست و منطقی مطرح شود می تواند بسیار راهگشا باشد. ما همه شما عزیزان را در کنار خودمان می بینیم و تلاش شما نیز برای ما بسیار ارزشمند است.

در ادامه این جلسه از اعضای شورای صنفی دوره ی دوم  و همچنین زهرا حسین پور دبیر اسبق شورای صنفی مرکزی قدردانی صورت گرفت و علیرضا کاظمی به عنوان دبیر جدید شورای صنفی مرکزی دور سوم معرفی شد .

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.