شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۰

نشست کانون فیلم و عکس دانشجویی تابش با معاون فرهنگی ودانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر

کانون فیلم بوشهر

جلسه بررسی عملکرد و برنامه های کانون فیلم و عکس تابش دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با معاون دانشجویی و فرهنگی برگزار شد.

مفدا بوشهر، این جلسه با موضوع عملکرد کانون فیلم و عکس تابش در نیمسال جاری و برنامه ریزی برای نیمسال بعد دانشجویان  با حضور معاون دانشجویی و فرهنگی، مدیر فرهنگی ،کارشناس مسئول کانون ها و دبیر و اعضای شورای مرکزی کانون فیلم و عکس تابش در دفتر معاونت برگزار شد.

دکتر اکرم فرهادی با اشاره به پتانسیل بسیار خوب دانشجویان هنرمند این دانشگاه در راستای ارایه فعالیت های خلاقانه، این نوع مهارت ها را باعث شکوفایی خلاقیت و بالا رفتن اعتماد به نفس در دانشجویان عنوان کرد

معاون فرهنگی و دانشجویی در ادامه افزود: یکی از راههای مهم و موثر در انتقال فرهنگ عکس و فیلم می باشد که دانشجوی در حال تحصیل در دانشگاه های علوم پزشکی می تواند از لنز دوربین خود واقعیت های جامعه پزشکی را به مخاطب انتقال دهد

دکتر فرهادی خاطر نشان کرد:  دانشجویان هر بیشتر مهارت های خود را در زمینه فیلم سازی و عکاسی ارتقاء دهند، می توانند در راستای انتقال تجارب و دانسته های خود به جامعه بهتر عمل کنند.

معاون فرهنگی و دانشجویی همچنین بیان داشت: روح انسان با هنر جان تازه ای می گیرد و این خود به تقویت حس زندگی و خارج شدن آدمی از روزمرگی منجر می شود.

دبیر کانون عکس و فیلم تابش برگزاری نمایشگاه عکس، جشنواره عکس تابستانه دانشجویی(موبایلی و حرفه ای) را از برنامه های آینده این کانون عنوان کرد.

در این نشست مقرر شد، کارگاه های تخصصی در حوزه های مختلف عکاسی در سطوح مقدماتی و پیشرفته، کارگاه های فیلم وداستان کوتاه، مسابقات خلاقانه با حضور کانون فیلم، اردوی عکاسی درون شهر و برون شهر برگزار شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.