یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۷

نشست هم‌اندیشی معاون فرهنگی و نماینده نشریات دانشجویی

1

نشست هم‌اندیشی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی با نماینده نشریات دانشجویی برگزار گردید و دو طرف در مورد مسائل و مشکلات پیرامون نشریات دانشجویی به بحث و تبادل نظر پرداختند.

به گزارش مفدا ایلام، در این جلسه معاون فرهنگی و دانشجویی با تاکید بر حل مشکلات موجود در مسیر انتشار و فعالیت نشریات دانشگاه، اظهار داشت: تمام سعی و تلاش ما در مجموعه معاونت فرهنگی و دانشجویی این است که بتوانیم مسیر رشد نشریات دانشجویی را فراهم کنیم و نگذاریم که حواشی و موانع، در کار آنها اخلال ایجاد کند.

دکتر روح‌الله استاک با ابراز رضایت از عملکرد نشریات دانشجویی، گفت: وقتی به داشته‌ها و موانع موجود نگاه می‌کنیم متوجه می‌شویم که عملکرد دانشجویان در حوزه نشریات مثبت و چشمگیر بوده است و البته دوست داریم که پیشرفت‌های دانشگاه و دانشجویان در این حوزه بیشتر باشد.

متین نصیری هم به عنوان نماینده نشریات دانشجویی بر موضوع چاپ و انتظار بری انتشار نشریات اشاره کرد و خواستار حل این موضوع به عنوان اصلی‌ترین مانع در مسیر فعالیت نشریات شد.

در پایان این نشست، تصمیمات زیر اتخاذ گردید:

۱- کارگاه ۶ ساعته آموزشی نشریات در روز چهارشنبه ۱۹ تیرماه با حضور فعالین نشریات برگزار گردد.

۲- صفحه‌ الکترونیکی نشریات در سایت رسمی دانشگاه در روزهای آتی طراحی و در معرض دید علاقه‌مندان قرار گیرد.

۳- برگزاری سومین نشست خانه نشریات غرب کشور به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی ایلام به دلیل تداخل با برگزاری انتخابات خانه نشریات وزارت بهداشت، لغو و به مهرماه ۹۸ موکول گردید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.