یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۶

معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت

اعتدال‌گرایی، همدلی و عقلانیت سه محور کاری من در وزارت بهداشت خواهد بود

سیما لاری

دکتر سیما سادات لاری معاون فرهنگی ودانشجویی وزارت بهداشت گفت: صبر و بردباری از الزامات کار در حوزه فرهنگی و دانشجویی است.

دکتر سیما سادات لاری معاون فرهنگی ودانشجویی وزارت بهداشت گفت: صبر و بردباری از الزامات کار در حوزه فرهنگی و دانشجویی است.

به گزارش مفدا یاسوج دکتر سیما سادات لاری به سه محور اصلی عملکرد خود در دانشگاه اشاره داشت و عنوان کرد: اعتدال‌گرایی، همدلی و عقلانیت سه نقطه عطف و الگو در کار من بوده که همین منوال در معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت نیز تداوم خواهد یافت.

لاری صبر و بردباری را از الزامات کار در حوزه دانشجویی و فرهنگی برشمرد و افزود: پذیرش آراء مخالف که در فضای دانشگاه کمتر به چشم می‌آید نیازمند بلوغ فکری است که بر این اساس افراد را به رشد و تعالی خواهد رساند.

وی تبیین کرد: تقویت ابعاد روحانی و فرهنگی در ادامه روند کار در حوزه فرهنگی و دانشجویی به جدیت دنبال خواهد شد و در این راستا انس با قرآن و نماز را در دستور کار خود خواهیم داشت.

معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت آمار رو به رشد تشکل‌های دانشجویی، کانون‌ها و نشریات را از جمله نشانه‌های پویایی حوزه دانشجویی دانشگاه عنوان کرد و گفت: هدف اصلی ما تمرین زندگی اجتماعی برای دانشجویان است تا در آینده افرادی مهارت‌دیده، چند بعدی و توانمند در جامعه باشند.

لاری در پایان خطاب به دانشجویان گفت: زندگی خود را بر سه الگوی هدفمندی، تلاش‌گری و انعطاف‌پذیری متمرکز کرده و عاشقانه در مسیر پیش روید چرا که عشق به هر کاری از سختی‌های آن خواهد کاست و موفقیت‌های متعددی نصیب افراد خواهد کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.