یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۸

کارگاه آشنایی با هشدارهای فضای مجازی در دانشگاه علوم پزشکی فسا برگزار شد

کارگاه نشریه نگاری فسا

کارگاه آشنایی با هشدارهای فضای مجازی ویژه دانشگاهیان و فعالین رسانه ای به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی با همکاری شورای انضباطی و اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی فسا برگزار شد.

به گزارش مفدا فسا، کارگاه آشنایی با هشدار های فضای مجازی ویژه دانشگاهیان و فعالین رسانه ای به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی با همکاری شورای انضباطی و اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی فسا برگزار شد.

 در این کارگاه سروان وحید کارگر از پلیس فتای شهرستان ضمن اشاره به آسیب ها و خطرات ناشی از استفاده نادرست از فضای مجازی، گفت: از موارد منفی که اعتیاد اینترنتی می تواند به همراه داشته باشد افزایش رفتارهای پرخاشگرانه، انزوای اجتماعی، دوری از خانواده و اجتماع، عدم شرکت در فعالیت های گروهی، گوشه گیری، یادگیری ارزش ها و فرهنگ های غلط می باشد.

وی همچنین بر نقش اینترنت بر زندگی شخصی و تبعات نا اگاهی از آسیب های احتمالی فضای مجازی با مثال های عینی و عملی از آسیب های رخ داده شده در جامعه کنونی تاکید کرد.

کارگر در ادامه بیان کرد: شایسته است کاربران و فعالین رسانه ای، هشدارهای مرتبط با فضای مجازی را جدی گرفته و استفاده از فضای مجازی به صورت بهینه مدیریت شود.

 این جلسه با پرسش و پاسخ شرکت کنندگان به پایان رسید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.