یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۹

سرپرست اداره تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی فسا از برگزاری اردوی زیارتی مشهد مقدس ویژه دانشجویان خبر داد

اردوی زیارتی مشهد مقدس فسا

اردوی زیارتی سیاحتی مشهد مقدس ویژه دانشجویان دختر و پسر دانشگاه علوم پزشکی فسا به همت اداره تعالی فرهنگی و فعالیت های فوق برنامه و کانون گام(گردشگری، اقوام و محیط زیست) دانشجویان در دوتاریخ مجزا برگزار شد.

به گزارش مفدا فسا، خانم خیراتی سرپرست اداره تعالی فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی فسا ضمن اعلام این خبر گفت: با توجه به اتمام ترم تحصیلی دانشجویان و آغاز اردوهای برون استانی، اردوی زیارتی سیاحتی مشهد مقدس ویژه دانشجویان دختر و پسر دانشگاه علوم پزشکی فسا به همت اداره تعالی فرهنگی و فعالیت های فوق برنامه و کانون گام(گردشگری، اقوام و محیط زیست) دانشجویان در دو تاریخ مجزا برگزار شد.

وی هدف از برگزاری اردو را تقویت روحیه دینی و مذهبی دانشجویان در کنار امور تفریحی دانست و افزود: ارتقای باورهای دینی دانشجویان سلامت روحی آنان را نیز تضمین می کند.

خیراتی در ادامه گفت: برنامه های زیارتی، تفریحی و بازدید از اماکن تاریخی از برنامه های این اردوی زیارتی بوده است.

 سرپرست اداره تعالی فرهنگی خاطر نشان کرد: در این اردو ۲۰ نفر از دانشجویان دختر بالینی و ۲۰ نفر از دانشجویان پسر  حضور داشتند و استقبال دانشجویان، رضایت خاطر آنان از نحوه برگزاری اردو، رشد تعالی معنوی و روحی دانشجویان را می توان از دستاوردهای مهم  برای اداره فرهنگی دانست.

خیراتی اظهار داشت: هرساله در تعطیلات بین دو ترم تحصیلی و تعطیلات تابستان اردوی زیارتی مشهد مقدس برگزار می گردد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.