یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۸

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:

انجمن های ورزشی نقش مهمی در جهت ترویج ورزش و پویایی در بین دانشجویان دارند

دکتر فرهادی

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در خصوص انجمن های ورزشی دانشجویی گفت: انجمن های ورزشی در دانشگاه می توانند با برنامه ریزی و به صورت مستمر گامی مهم و موثر در جهت ترویج ورزش، نشاط و پویایی در بین دانشجویان بر دارند.

به گزارش مفدا بوشهر، "دکتر اکرم فرهادی" در نشست انجمن های ورزشی با اشاره به نقش موثر دانشجویان در پیشبرد اهداف معاونت فرهنگی دانشجویی بیان داشت: تشکیل انجمن های ورزشی می تواند به شناسایی و حضور دانشحویان در این عرصه کمک شایانی کرده و در این راستا معاونت به عنوان تسهیلگر در کنار دانشجویان قرار خواهد گرفت.

معاون فرهنگی و دانشجویی در ادامه اظهار داشت: اهمیت ورزش بر هیچکس پوشیده نیست، ولی سبک زندگی امروزی میزان تحرک و فعالیت فیزیکی را تحت تاثیر قرار داده، که در جهت فرهنگ سازی هر چه بیشتر جهت اصلاح سبک زندگی دانشحویان نیازمند حضور فعال خود آنها در این عرصه هستیم و انجمن های ورزشی این فضا را برای این افراد فراهم آورده است.

گفتنی است؛ این نشست با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی، معاون آموزشی، رییس اداره تربیت بدنی، دبیران انجمن های ورزشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و محمد نجفی، دانشجوی پزشکی  و قهرمان کشوری کشتی کشوری در دفتر معاون فرهنگی و دانشجویی برگزار شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.