دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۲

معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه خبر داد:

کاروان ورزشی دختران دانشگاه علوم پزشکی شیراز، با لوگوی "بهار همدلی" آماده اعزام به تبریز می‌شود

اعزام کاروان ورزشی

کاروان ورزشی دختران دانشگاه علوم پزشکی شیراز با لوگوی "بهار همدلی"، آماده اعزام پر قدرت به چهاردهمین المپیاد ورزش های قهرمانی دختران دانشجوی علوم پزشکی کشور در تبریز می‌شود.

به گزارش مفدا شیراز، در نشستی که با حضور معاون فرهنگی و امور دانشجویی و نیز مدیریت تربیت بدنی، دکتر محسن داودی و کارشناسان تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار شد، موضوعات مربوط به اعزام کاروان ورزشی دختران دانشجو مطرح گردید.

دکتر کوروش عزیزی، با اشاره به حضورهای قدرتمند و افتخارآفرینی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شیراز در دوره های پیشین، گفت: علیرغم محدودیت منابع و کمبودهای موجود، این دانشگاه تلاش می کند تا کاروانی قدرتمند و مقتدر را برای حضور در این مهم ترین رویداد ورزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور اعزام نماید.

عضو هیئت علمی دانشگاه، اظهار داشت: رفاه و ایمنی دانشجویان در زمان اعزام، اقامت و بازگشت، دو موضوعی است که از اولویت بیشتری در مقوله اعزام دانشجویان برخوردار می باشند.

عزیزی ادامه داد: برای قهرمانی به تبریز می رویم ولی رعایت اصول اخلاقی و اخلاق ورزشی برای کاروان ما در اولویت قرار دارد و قهرمانی را در کنار پهلوانی، بسیار زیبنده تر می بینیم.

وی گفت: ورزشکاران این دانشگاه با آرم پویش ملی بهار همدلی و لوگوی رسمی این کمپین کشوری بر روی لباس ورزشی خود به میدان رقابت ها پای خواهند گذاشت تا در کنار گرامیداشت یاد و خاطره قربانیان سیل اخیر کشور، لزوم خانه سازی و جبران بخشی از خسارت هموطنان آسیب دیده از سیل را یادآوری نمائیم.

مدیر تربیت بدنی دانشگاه نیز از آمادگی روز افزون کاروان ورزشی دختران این مرکز عالی آموزش پزشکی خبر داد.

دکتر محسن داودی، ضمن ارائه گزارشی از روند آماده سازی کاروان ورزشی دانشگاه، گفت: دانشگاه علوم پزشکی شیراز، با حضور بیش از ۱۰۰ نفر، یکی از کامل ترین کاروان های ورزشی را در این دوره راهی المپیاد می نماید.

مدیر تربیت بدنی دانشگاه ادامه داد: در حال حاضر بیش از ۹۵ درصد از ساختار و اعضاء تیم های ورزشی دانشجویان مشخص شده اند و طی چند روز آینده، سایر تیم ها نیز ترکیب اصلی خود را خواهند شناخت.

دبیر شورای هماهنگی مدیران تربیت بدنی دانشگاه های علوم پزشکی جنوب کشور اظهار داشت: تمرینات ورزشکاران کاروان ورزشی دختران، بصورت کاملا منظم و مستمر زیر نظر مربیان مجرب ادامه داشته و در تلاش هستیم تا زمان اعزام کاروان به محل برگزاری رقابت ها، ورزشکاران به آمادگی حداکثری برسند.

وی ادامه داد: امسال نیز مفدا شیراز، مانند سال های گذشته در زمینه مستندسازی و اطلاع رسانی لحظه به لحظه رقابت ها با این کاروان همراه خواهد بود و این رسانه از مدتی پیش نیز همکاری خود را در آمادگی و اعزام این کاروان آغاز نموده است.

چهاردهمین دوره از رقابت های ورزشی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور، از ۲۰ مرداد الی ۸ شهریور ماه به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار خواهد شد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.