دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۳

به همت انجمن خیریه دانشجویی باران دانشگاه علوم پزشکی فسا،

بازارچه خیریه باران در بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) شهرستان برپا شد

غرفه خیریه باران فسا

بازارچه خیریه باران به همت انجمن خیریه دانشجویی باران دانشگاه علوم پزشکی فسا در طبقه همکف بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) شهرستان برپا شد که عواید بازارچه خیریه در راستای پویش ملی بهار همدلی جهت بازسازی خانه های هم وطنان سیل زده و بیماران نیازمند هزینه خواهد شد.

به گزارش مفدا فسا، بازارچه خیریه باران به همت انجمن خیریه دانشجویی باران دانشگاه علوم پزشکی فسا در طبقه همکف بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) شهرستان برپا شد.

دکتر مجید نقدی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی فسا به همراه مدیر و سرپرست اداره فرهنگی، سرپرست اداره خوابگاه های دانشجویی و کارشناسان اداره مشاوره ضمن بازدید از بازارچه خیریه از تلاش انجمن خیریه و دست اندرکاران این بازارچه تشکر و قدردانی کردند.

در این نمایشگاه انواع گل و گیاه، نوشیدنی های تابستانی، کیک و ... عرضه شد.

هدف از برپایی این نمایشگاه را می توان توسعه مشارکت دانشگاهیان جهت فعالیت های خیریه،   تلاش در جهت تقویت روحیه انسان دوستی و نوع دوستی در بین اقشار جامعه بیان کرد.

هم چنین، اجرای برنامه های بشردوستانه و امدادی و بسط اندیشه هایی همچون مهرورزی، خدمت به دیگران، نیکوکاری، ایثار و از خودگذشتگی، صلح و دوستی با استفاده از ظرفیت دانشگاه از دیگر اهداف برپایی نمایشگاه خیریه بوده است.

گفتنی است عواید بازارچه خیریه در راستای پویش ملی بهار همدلی جهت بازسازی خانه های هم وطنان سیل زده و بیماران نیازمند هزینه خواهد شد.

این نمایشگاه تا ساعت ۱۷ روز دوشنبه ۱۷ تیر ماه در محلطبقه همکف بیمارستان حضرت ولیعصر(عج)   برپا می باشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.