دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۱

جلسه هیات تحریریه مفدا گیلان برگزار شد

تحریریه گیلان

نشست هیات تحریه مفدا گیلان با حضور مدیر روابط عمومی معاونت فرهنگی و امور دانشجویی و دبیران سرویس ها و فعلان رسانه ای مفدا گیلان پیرامون تقسیم وظایف و ارتقای فعالیت های رسانه ای در فصل تابستان برگزار شد.

به گزارش مفدا گیلان، در این جلسه لیلا غلامی مدیر روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی ضمن بیان خیر مقدم به اعضا و تشکر از فعالیت های دانشجویان،  به تشرح وظایف خبری و رسانه ای مفداگیلان پرداخت ونقاط قوت و ضعف موجود را تشریح کرد.

در ادامه هریک از دبیران سرویس های خبری و فعالان به ارائه گزارش کار فعالیت های گذشته خود و همچنین بیان نظرات خود برای هدفمندتر و متنوع تر شدن کانال  پرداختند .

از جمله فعالیت های پیشنهادی از سوی اعضا می توان به مصاحبه با دانشجویان ممتاز فرهنگی و علمی ،پوشش رسانه ای المپیاد ورزشی دختران،انتشار کاریکاتورهای طنز، تولید پادکست های صوتی و.... اشاره کرد.

همچنین اعضا هیات تحریریه و فعالان رسانه ای مفدا گیلان که همگی از فعالان فرهنگی دانشگاه هستند،  با فیروز نصیرزاده، مدیر فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه، نیز دیدار داشتند.

فیروز نصیرزاده در این نشست صمیمانه اظهار کرد: دانشجویانی که در کنار درس کارهای فرهنگی انجام می دهند بسیار افرادی توانمند وموثر جامعه خواهند بود و ما یقین داریم که مدیران فردای ما همین جوانان و دانشجویان  فعال و انقلابی هستند .

وی ادامه داد: مفدا در واقع یک رسانه دانشجویی است و رسانه همیشه قدرتمند است و باید شما فعالان رسانه ای مفدا با شیوه درست از این قدرت استفاده کنید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.