دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۴

در علوم پزشکی شیراز

آئین بزرگ تقدیر از افتخار آفرینان جشنواره قرآن و عترت برگزار می شود

تقدیر

با حضور مسئولین و مدیران ارشد دانشگاه و همراه با چهره های قرآنی استان فارس و کشور، آئین بزرگ تقدیر از افتخار آفرینان جشنواره اخیر قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور در دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار می گردد.

با حضور مسئولین و مدیران ارشد دانشگاه و همراه با چهره های قرآنی استان فارس و کشور، آئین بزرگ تقدیر از افتخار آفرینان جشنواره اخیر قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور در دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار می گردد.

بنابه گزارش مفدا شیراز، با حضور مسئولین و مدیران ارشد دانشگاه و همراه با چهره های قرآنی استان فارس و کشور آئین بزرگ تقدیر از افتخار آفرینان جشنواره اخیر قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور در دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار می گردد.

رئیس مرکز توسعه فعالیت های قرآنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اعلام این خبر گفت: این آئین بزرگ در روز چهارشنبه، ۱۹ تیر ماه جاری، راس ساعت ۱۶ در سالن های سینا و صدرای دانشگاه واقع در خیابان نشاط برگزار می شود.

عطااله امیدواری گفت: این مراسم به منظور تقدیر از برگزیدگان و منتخبین مرحله دانشگاهی و کشوری بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی شیراز هماهنگ و برگزار خواهد گردید.

وی با دعوت از کلیه همکاران دانشگاهی برای حضور در این مراسم، افزود: این آئین شامل کارکنان، دانشجویان و اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه که در بیست و سومین دوره از جشنواره سراسری قرآن و عترت وزارت بهداشت حضور یافته و موفق به کسب افتخار و رتبه شده اند برگزار می گردد.

چهره قرآنی کشور اظهار داشت:  در این مراسم که با حضور دکتر بحرالعلوم، رئیس مرکز توسعه فعالیت های قرآنی وزارت بهداشت برگزار خواهد شد از ۵۰۰ تن از برگزیدگان بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت وزارت متبوع با اهدای لوح و دیگر هدایا تقدیر می شود.

برای اطلاع از برگزیدگان بخش شفاهی جشنواره قرآن و عترت، اینجا را کلیک کنید.

برای اطلاع از برگزیدگان بخش آوایی غیر حضوری جشنواره قرآن و عترت، اینجا را کلیک کنید.

برای اطلاع از برگزیدگان بخش کتبی جشنواره قرآن و عترت، اینجا را کلیک کنید.

برای اطلاع از برگزیدگان بخش پژوهشی و  هنری جشنواره قرآن و عترت، اینجا را کلیک کنید.

برای اطلاع از برگزیدگان مرحله کشوری جشنواره قرآن و عترت، اینجا را کلیک کنید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.